Najniższe ceny okien PCV znalazłem w Bydgoszczy

 

Gdy wczesną wiosną zaczęliśmy budowę naszego domu to nie do końca wierzyłem, że uda nam się doprowadzić ją do stanu surowego zamkniętego zanim przyjdzie zima. Tymczasem już na jesieni nasz dom był zamknięty dachem, oknami i wieńczącymi wszystko drzwiami. Muszę przyznać, że ekipy budowlane i fachowcy od okien spisali się znakomicie. Najpierw jednak trzeba było tych wszystkich fachowców znaleźć. Biorąc pod uwagę, że teraz budują się wszyscy, mieliśmy dużo szczęścia do wolnych terminów poszczególnych ekip.

Okna zamówiłem u znanego bydgoskiego producenta

najniższe ceny okien pcv bydgoszczJeśli mogę coś doradzić wszystkim, którzy planują budowę domu to na pewno to, że warto jest szukać wszystkiego w całym kraju a nie tylko lokalnie. Nasz dom buduje się w małej miejscowości pod Częstochową, ale okien czy drzwi szukałem w całym kraju. Bo chodziło mi o to, żeby znaleźć produkty jakościowe, ale za rozsądną cenę. Jeśli chodzi o okna to nie ma absolutnie znaczenia skąd będzie firma, która je dla nas wykona i nam je zamontuje. Po kilku godzinach szukania w internecie znalazłem znanego producenta, który oferował najniższe ceny okien PCV Bydgoszcz to miasto, w którym ta firma produkująca okna działa od wielu lat. No i teraz wyjaśnię wszystkim jak to zrobić, żeby kupić okna w najniższej cenie od producenta z drugiego końca kraju. Znalazłem w internecie cennik danego producenta dla najpopularniejszych wymiarów okien. Wysłałem im do wyceny projekt budowlany domu – jak i również do kilku innych producentów w innych miastach. Otrzymałem wycenę na podstawie projektu i w porównaniu z innymi ofertami najlepsza była właśnie ta od producenta z Bydgoszczy. Złożyłem więc zamówienie, a producent przysłał do mnie firmę montażową z mojego miasta, która dokonała dokładnych pomiarów otworów okiennych. Dzięki temu miałem pewność, że okna będą pasować idealnie do naszego domu a nie do projektu. Na realizację zamówienia czekałem cztery tygodnie. Po tym czasie ta sama firma montażowa dokonała u mnie montażu okien w otworach. A ja za wszystko zapłaciłem przelewem.

Dzisiaj budując dom naprawdę nie trzeba się ograniczać do firm działających na lokalnym rynku. Producenci okien z całego kraju mają po prostu ekipy montażowe, z którymi współpracują. Dzięki temu kupiłem najtańsze okna w Bydgoszczy do domu położonego pod Częstochową. Wszystko załatwiłem online, ale na dokładne pomiary musiałem zaprosić fachowców na budowę. Pamiętajmy, że projekt budowlany to jedno a dom, który stoi to drugie, więc pomiarów trzeba dokonać w już wybudowanym budynku.

 


Opublikowano

w

, ,

przez

Tagi: