Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Atrakcyjne wycieczki szkolne w Kotlinie Kłodzkiej - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Atrakcyjne wycieczki szkolne w Kotlinie Kłodzkiej

Turystyka była moją pasją od dziecka. Wszystko dzięki moim rodzicom, którzy zabierali mnie na wycieczki wakacyjne. Dzięki temu zwiedziłam wiele miejsc w Polsce i mam bardzo miłe wspomnienia. Dziś sama mogę przekazywać swoją wiedzę młodzieży, która wyjeżdża na obozy, kolonie bądź wycieczki szkolne. Zapewne domyślacie się, że jestem przewodnikiem turystycznym.

Prowadzę wycieczki szkolne w Kotlinie Kłodzkiej

wycieczki szkolne kotlina kłodzkaTak, nie łatwo było zdobyć ten fach, ponieważ bycie przewodnikiem turystycznym wymaga bardzo wielu wysiłków związanych z nauką oraz przygotowaniem merytorycznym. Sam egzamin jest też jest bardzo trudny. Mimo to, nie żałuję ponieważ dziś robię to co. Kocham przyrodę w Kotlinie Kłodzkiej i tutaj właśnie pracuję. Dobrze wiecie o tym, że Kotlina Kłodzka jest miejscem bardzo atrakcyjnym pod wieloma względami, a wycieczki szkolne Kotlina Kłodzka są na porządku dziennym. Przyjeżdżają tutaj zarówno osoby dorosłe do uzdrowisk, jak młodzież i dzieci na wycieczki szkolne. Ja zajmuję się wycieczkami szkolnymi i oprowadzam dziećmi po okolicach Kotliny Kłodzkiej pokazując im atrakcyjne miejsca pod względem przyrodniczym, architektonicznym i społecznym. Wycieczki szkolne do Kotliny Kłodzkiej odbywają się głównie w sezonie wiosenno-letnim, czyli miesiącach kwiecień, maj, czerwiec wtedy. Mam też wówczas najwięcej pracy. Schemat jest stały – na pierwszy ogień idzie zwiedzanie samego Kłodzka i atrakcji z nim związanych. W drugim dniu mamy zwiedzanie uzdrowiska. Znajduje się tutaj niedaleko Polanica-Zdrój, do którego przyjeżdżają osoby chore chcące się zrehabilitować. Zabieram tutaj również dzieci aby posmakowały naturalnej wody która posiada zdrowe mikroelementy. Jest tu też Park Zdrojowy, w którym można wypocząć. Jeśli chodzi o wycieczki szkolne, ogromną atrakcją staje się Twierdza Kłodzka, która posiada w sobie szereg labiryntów i podziemi, które wzbudzają emocje. Niekiedy dzieciaki się boją. Osoby, które nie chcą zwiedzać tej twierdzy, czekają na tarasie widokowym. Największą atrakcją turystyczną jest miejsce jakim jest Park Narodowy Gór Stołowych – wspaniałych góry które powstały milion lat temu. Stanowią zainteresowanie wielu osób, a najwyższy szczyt Szczeliniec Wielki posiada ponad 900 m wysokości nad poziomem morza.

Z jego szczytu roztacza się piękny krajobraz na Kotlinę Kłodzką. Dalej można iść zwiedzić Błędne Skały – formy skalne które są jedyne w swoim rodzaju. Jak widać opisywane przeze mnie miejsce jest atrakcyjnym miejscem pod względem turystycznym. Nic więc dziwnego, że wiele wycieczek szkolnych jest tutaj organizowanych. Jest to miejsce odpowiednie zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Atutem jest to, że można tu przyjeżdżać w każdym sezonie.