Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Autko ze światłami w prezencie dla dziecka - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Autko ze światłami w prezencie dla dziecka

Zbliża się pierwszy czerwca, w którym obchodzimy dzień dziecka. Każdy z nas chce w tym dniu zapewnić jak najlepsze wrażenia swoim dzieciom. Ten dzień spędzamy rodzinnie na wycieczce do zoo, do lunaparku lub po prostu do parku. Do tego dochodzą jeszcze prezenty. Wielu rodziców chce w ten dzień spełniać marzenia swoich dzieciaków, szczególnie jeśli na stanie ma się jedynka jak to jest w naszym przypadku. Zawsze staramy się spełnić marzenia naszego czteroletniego synka.

Samochód na akumulator że światłami 

samochody dla dzieci ze światłamiDługo się zastanawialiśmy co kupić naszemu synowi na dzień dziecka. Niestety z powodu sytuacji, która panuje w kraju nie mamy możliwości zabrać go do zoo. Co prawda ogrody zoologiczne i reszta atrakcji na świeżym powietrzu jest już otwarta, ale zapewne będzie w tych miejscach mnóstwo ludzi, a jednak lepiej dmuchać na zimne w obecnej sytuacji epidemiologicznej. W związku z tym podjęliśmy decyzję że kupimy młodemu samochód na akumulator o którym marzy. Oczywiście koniecznie z zapalanymi światłami. Znaleźliśmy w internecie producenta, który oferuje samochody dla dzieci ze światłami. Na szczęście jego sklep znajduje się w naszym mieście, więc wybraliśmy się na oględziny tego co ma w ofercie. Nie chcemy płacić milionów za taki samochód, ale chcemy kupić coś dobrego w atrakcyjnej cenie. Wybór w sklepie jest bardzo duży. Były tam różne samochody, na pedały, na akumulator, takie z zapalanymi światłami i bez. Dobrze, że młody został w domu z babcią bo chyba by nam oszalał jakby zobaczył tyle samochodów naraz. Zresztą prezent ma być dla niego niespodzianką. Wiemy, że nasz syn nawet się nie domyśla, że dostanie taki samochód, ponieważ ostatnio mu powiedzieliśmy, że nie wiemy czy będziemy mieli pieniążków. Chcemy, żeby dziecko już od najmłodszych lat wiedziało, że prezenty kosztują. W każdym razie po naradzie ze sprzedawcą, które samochody dla dzieci ze światłami są najlepsze, zdecydowaliśmy się na dobrze wyglądający samochodzik, który ma fajne parametry i na pewno starczy małemu na długi czas.

Nasze dziecko oczywiście było zachwycone z prezentu. Tak jak myśleliśmy było szaleństwo. Ta radość na twarzy dziecka to najpiękniejszy dar jaki my możemy dostać. Cieszę się, że zdecydowaliśmy się na zakup tego samochodu. Nie chcemy za bardzo rozpieszczać naszego syna, ale wydaje mi się, że są takie okazje kiedy możemy sobie pozwolić na więcej. Dzięki temu młody ma świadomość, że jest to jakaś specjalna okazja a nie dzień jak co dzień. A ciężko wytłumaczyć takie rzeczy czterolatkowi.