Bezpieczna jazda rowerem z dzieckiem

Jazda rowerem to doskonały pomysł na aktywne spędzanie czasu w gronie przyjaciół i rodziny. Narodziny dziecka bardzo często stawiają rodziców przed problem jak dalej kontynuować swoją pasję i uprawiać ulubiony sport. Pracuję w sklepie rowerowym i często słyszę pytania od rodziców jak bezpiecznie przewozić dziecko na rowerze. Staram się zawsze jak najlepiej doradzić klientom.

Bezpieczne foteliki rowerowe znanej marki

bobike wysokiej jakości fotelik rowerowyKażdy rodzic  stoi przed wyborem odpowiedniego sprzętu do przewożenia dziecka. To oczywiste, że rodzice chcą zapewnić swojemu dziecku bezpieczną jazdę. Swoim klientom polecam bobike wysokiej jakości fotelik rowerowy. Uważam, że cechuje go niezwykła funkcjonalność, łatwość w zakresie montażu. Foteliki tej marki są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Materiały są materiałów są bardzo trwałe zapewniające wysoką jakością produktu. Bobike to renomowana i ceniona w Europie oraz na całym świecie marka i producent różnych modeli fotelików rowerowych. Fotelik został stworzony z myślą o tym, by zaspokoić potrzeby dzieci nawet tych najmłodszych, jak i ich rodziców. Maluchy już od 9 miesiąca życia mogą podróżować razem z rodzicem na tym przednim foteliku. W naszym sklepie największa popularnością cieszy się sprzęt i akcesoria tej firmy. W ofercie mamy foteliki w całej gamie kolorów. Klienci najchętniej wybierają foteliki w delikatnych, pastelowych kolorach. Rodzice cenią i doceniają ten sprzęt rowerowy za łatwy montaż. Siedziska posiadają również regulowane podnóżki, jak również regulowane do wzrostu dziecka 5 punktowe pasy bezpieczeństwa, które są bardzo fajne i praktyczne. Dodatkowym atutem jest miękka i komfortowa wyściółka. Uważam też, że idealna jest prosta regulacja długości podnóżków i osłony na szprychy zintegrowane z podnóżkami. Swoim klientom mówię zawsze, że właściwie dobrany i co najważniejsze – dobrze przymocowany, fotelik nie stwarza żadnego zagrożenia dla dziecka. Konieczne są odpowiednie pasy. Najlepsze modele fotelików cechują się pasami 3 i 5-punktowymi. Marka bobik, którą polecam ma 5 punktowe pasy. Fotelik rowerowy możemy zamontować do ramy roweru lub na jego bagażniku zależy to od modelu.

Fotelik rowerowy jest najbardziej popularnym i jednym z najwygodniejszych rozwiązań. Zaletą takiego fotelika jest to, że jest prosty w montażu, łatwo go przechowywać, a z dzieckiem mamy stały kontakt. Można go zamontować prawie na każdym rowerze. Rodzice mogą razem z dzieckiem na rowerze czuć się miło i przyjemnie, lecz co ważniejsze bezpiecznie.