Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Biblia w księgarni - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Biblia w księgarni

 

Każda osoba, która uważa się za wierzącą, powinna stosować się do niektórych rzeczy. Po pierwsze, powinna ona regularnie uczęszczać do kościoła, a po drugie modlić się każdego dnia i oczywiście czytać i posiadać Biblię w swoim domu. Jeżeli więc mamy w rodzinie na przykład jakieś dziecko, które właśnie przystępuje do pierwszej komunii świętej to warto kupić mu w prezencie właśnie Pismo Święte, najlepiej w jakimś ładnym wydaniu. Taki prezent jest użyteczny i odpowiedni na takie czy inne podobne okazje.

Piękne wydanie Pisma Świętego

oprawione pismo święte - księgarniaOstatnio zostałam zaproszona na uroczystość pierwszej Komunii Świętej mojej siostrzenicy. Byłam szczęśliwa, że będę mogła spędzić ten czas w gronie rodziny i uczestniczyć w tak ważnym dniu. Wiedziałam jednak, że absolutnie nie wypada pojawić się bez jakiegoś prezentu. Uważałam, że najlepszy będzie podarek związany w okazją. Uznałam, że dla małej katoliczki najlepsza będzie Biblia, by mogła czytać ją i poznawać Boga. Zależało mi jednak na jakimś wyjątkowym wydaniu. Zaczęłam więc pytać w internecie gdzie znajdzie się dla mnie oprawione pismo święte – księgarnia posiadająca owe wydanie została mi bardzo szybko polecona i naprawdę wiele osób poleciło mi jedno i to same miejsce. Już następnego dnia się tam udałam, a kiedy miła pracownica pokazała mi ową Biblię, byłam bardzo zachwycona. Owa księga została wykonana w naprawdę piękny sposób, była solidna i oczywiste było, że posłuży przez wiele, wiele lat. Jeszcze nigdy nie widziałam tak pięknej wersji Pisma Świętego, dlatego kupiłam je bez wahania. Kolejnym atutem były przypisy na każdej stronie, co pozwalało zrozumieć niektóre fragmenty. Czcionka również była w sam raz, nie za mała ani nie za duża. Wiedziałam więc, że nie mogłam wybrać lepszego wydania. Nie dość, że piękne, to jeszcze wykonane z największą starannością, czego można chcieć więcej? Ładnie wszystko zapakowałam i już mogłam podarować prezent. Siostrzenica była naprawdę szczęśliwa i obiecała mi, że będzie czytać ową Biblię każdego dnia.

Jeżeli nie wiemy co kupić w prezencie z okazji pierwszej Komunii Świętej lub Bierzmowania, albo chcemy sprawić podarek osobie, która jest bardzo wierząca, to koniecznie powinniśmy zdecydować się na Pismo Święte, które byłoby oprawione. Jest to naprawdę cudowne wydanie, które każdemu się spodoba pod każdym względem. Biblię w takiej wersji będzie się czytało i studiowało o wiele przyjemniej. Naprawdę więc warto zainwestować w ową księgę, gdyż jest ona bardzo cenna i na pewno będziemy z niej zadowoleni.