Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Chętnie korzystam z usług wypożyczalni aut - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Chętnie korzystam z usług wypożyczalni aut

Mam bardzo innowacyjne podejście w kwestiach związanych z posiadaniem własnego samochodu. Z dużym politowaniem obserwuję swoich znajomych, którzy po prostu prześcigają się w kupowaniu kolejnych lepszych samochodów. A ja wolę mieć dużo pieniędzy i nie wydawać ich na kupowanie kolejnych aut. Bo przecież o wiele prościej jest skorzystać z usług wypożyczalni aut. I ja korzystam z nich bardzo chętnie, podobnie zresztą jak z miejskiej komunikacji. Naprawdę nie widzę większego sensu w posiadaniu własnego auta.

Wypożyczalnię samochodów mam pod domem

wypożyczalnia aut bielskoPrzyznam szczerze, że nigdy nie miałem swojego samochodu. Najpierw pożyczałem auto od rodziców, ale tylko po to, żeby się nauczyć nim jeździć. Kiedy zrobiłem prawko to już wtedy wiedziałem, że posiadanie własnego auta jest stratą pieniędzy. Szybko policzyłem sobie ile trzeba wydać na jego kupno i ile na jego utrzymanie. Do tego jeszcze ubezpieczenia i opłaty związane z naprawami i eksploatacją. Było dla mnie jasne, że w dobie doskonale zorganizowanej komunikacji miejskiej własny samochód jest po prostu stratą pieniędzy. A kiedy później kupowałem dom to specjalnie wybrałem taką lokalizację, żeby w pobliżu mieć wypożyczalnię samochodów. I teraz mogę powiedzieć, że dobra i sprawdzona wypożyczalnia aut Bielsko znajduje się kilka minut na piechotę od mojego domu. Jest to luksus, na jaki żaden właściciel samochodu nie może sobie pozwolić. Bo przecież ja mogę sobie wynajmować codziennie inny samochód. Jednego dnia mogę wziąć auto sportowe, a innego wypożyczyć sobie auto terenowe albo klasyczną limuzynę. To jest prawdziwy luksus, a nie to, że posiada się jedno i to samo auto, na którym się tylko traci. Ja za dobę wypożyczenia samochodu płacę około stu złotych. A potrzeby związane z wypożyczaniem auta mam bardzo ograniczone. Jest mi potrzebne może trzy razy w miesiącu. A to i tak wychodzi o wiele taniej, aniżeli utrzymywanie własnego samochodu, a przede wszystkim jego kupienie. I przynajmniej nie ogranicza mnie fakt, że muszę jeździć wszędzie swoim samochodem.

Może to będzie bardzo kontrowersyjne, ale moim zdaniem posiadanie własnego samochodu bardzo człowieka ogranicza. Jeśli się go nie ma to jest się wolnym człowiekiem. A jeśli samochód jest potrzebny to można go w każdej chwili wypożyczyć. Ja mam wypożyczalnię aut pod domem, więc w każdej chwili mogę wyjść z domu i iść po samochód. Tym bardziej, że znają mnie w tej wypożyczalni już od wielu lat. To naprawdę ogromny komfort kiedy nie trzeba ponosić tych wszystkich opłat kiedy ma się swój samochód.