Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Czy karykatura to dobry prezent? - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Czy karykatura to dobry prezent?

Czasem zastanawiamy się nad jakimś tanim, a jednocześnie fajnym prezentem dla bliskiej nam osoby. Opcji na taki podarunek jest naprawdę wiele, ale warto myśleć nieszablonowo. Świetnym pomysłem na taki prezent może okazać się karykatura. To coś nietypowego i przede wszystkim nietuzinkowego. Rzadko kto się spodziewa tego, iż może w prezencie otrzymać właśnie coś takiego. Dlatego warto kogoś takim podarunkiem zaskoczyć.

Dlaczego tak lubimy karykatury?

karykatury ze zdjęciaKarykatura na pierwszą myśl, może nie wydawać się dobrym prezentem. W końcu chcemy jakiejś osobie sprawić przyjemność, a nie uwypuklać jakieś jej wady. Jednak taki podarunek może wywołać uśmiech na twarzy kogoś, kto ma dystans do siebie i potrafi się śmiać nawet ze swoich własnych niedoskonałości. Dziś wielu karykaturzystów działa na naszym rynku. Spora część z nich ogłasza się w mediach społecznościowych, a nawet ma swoje własne strony internetowe. By móc zamówić taką karykaturę, musimy mieć oczywiście fotografię danej osoby. Takie karykatury ze zdjęcia powstają w stosunkowo szybkim czasie i nie są drogie. Jest to zatem bardzo fajny, a zarazem i tani podarunek. Taki prezent jest miły dla osoby obdarowanej chociażby z tego względu, iż jest nietuzinkowy. Trzeba bowiem przyznać, że dostajemy mało aż tak spersonalizowanych prezentów. Taką karykaturę by była jeszcze bardziej atrakcyjna, możemy umieścić w ładnej antyramie. Dzięki temu taka osoba będzie mogła sobie powiesić ją na ścianie. Oczywiście musimy pamiętać o tym, że dobrzy karykaturzyści mają naprawdę mnóstwo pracy. Dlatego czasem nasze zlecenie może być któreś z kolei do wykonania. Dlatego warto myśleć o takim prezencie mimo wszystko z wyprzedzeniem. Oczywiście fotografia, którą dajemy karykaturzyście, powinna być w miarę wyraźną. Musi być na niej widać dobrze postać danej osoby, by karykaturzysta mógł stworzyć swoją własną wizję. Warto zatem ukradkiem zabrać na chwilę jakieś zdjęcie z albumu takiej osoby lub spróbować sobie zrobić z nią wspólne, dość wyraźne zdjęcie. Dzięki temu karykatura będzie znacznie lepsza, ponieważ będzie zahaczała również o bardzo ważne szczegóły, których na innych zdjęciach mogłoby nie być widać.

Dziś stawiamy bardzo często na nietypowe i nieszablonowe prezenty. Bez wątpienia to bardzo dobrze, ponieważ każdy z nas chce dostać jakiś ciekawy podarunek. Perfumy, nowy krawat czy też bransoletkę, możemy dostać w gruncie rzeczy zawsze. Jednak karykatury nie dostajemy zawsze, dlatego czasem warto pójść w trochę innym kierunku i kogoś zaskoczyć.