Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Depilacja ciała laserem - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Depilacja ciała laserem

Nasze ciało niemalże w każdym miejscu jest pokryte włoskami, choć jedynie a głowie mogą one rosnąć do nieograniczonej długości. Już od wielu lat panuje moda na usuwanie zbędnego owłosienia z nóg, pach, okolic bikini, czy rąk, ponieważ jest to szeroko lansowane przez świat mody. Każda kobieta chce wyglądać jak pani z okładki czasopisma modowego, więc starają się robić to co one. 

Na czym polega depilacja laserem? 

depilacja laserowa w łodziKiedyś jedyną metodą depilacji była jednorazowa maszynka do golenia, którą powszechnie wykorzystują mężczyźni go golenia brody i wąsów. Dla kobiet, to najtańsza i łatwo dostępna metoda na pozbycie się owłosienia niemalże z całego ciała. Jednak jej wadą jest krótkotrwały efekt, ponieważ już po około dwudziestu czterech godzin można wyczuć na skórę odrastające włoski, które są grube i mocne. Inną metodą jest stosowanie kremów do depilacji, czy plastrów z woskiem. Także te metody mają swoje zwolenniczki, choć wymagają ich powtarzania co kilka lub kilkanaście dni. Jeżeli chcemy mieć spokój i cieszyć się gładką skórą przez wiele miesięcy, to najlepsza będzie depilacja laserowa w Łodzi. W mieście tym znajduje się sporo salonów kosmetycznych dysponujących doskonałej jakości laserem, który gwarantuje niemalże sto procent skuteczności. Taka metoda, po zakończonej serii zabiegów, nie wymaga depilowania skóry nawet przez ponad sześć miesięcy. Po tym czasie warto zabieg powtórzyć w celu utrwalenia efektu. Depilacja laserowa polega na miejscowym naświetlaniu wiązką lasera skóry w celu wypalenia włosków raze z cebulkami, dzięki czemu nie odrastają one ponownie. W celu osiągnięcia zadowalającego efektu, należy wykonać przynajmniej kilka zabiegów w tym samym miejscu, ponieważ włosy są w różnych fazach wzrostu i charakteryzują się też mocnym, lub słabym ukorzenieniem pod skórą. Z tego względu kobiety o jasnych włosach mogą wykonać nieco mniej zabiegów, bo ich włoski są słabsze i cieńsze, a klientki o ciemnych włosach muszą się liczyć z większą ilością powtórzeń. Każdy zabieg kosztuje od trzystu do nawet tysiąca złotych. 

Jeżeli nie jesteśmy przekonani do tej metody depilacji, to można poszukać o nie opinii w internecie. Wiele klientek zachwala depilację laserową, ponieważ pozwala na zapomnienie o goleniu i nie powoduje bólu, ani podrażnień. Mogą z niej korzystać kobiety w każdym wielu i o każdym typie skóry. Jedynie trzeba pamiętać, że po wykonanej depilacji laserowej nie można eksponować skóry na działanie promieni słonecznych, gdyż mogą wystąpić zaczerwienia i podrażnienia.