Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Designerskie lustra do klubu - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Designerskie lustra do klubu

 

Za miesiąc mam w planach otworzyć kolejny klub, w którym będą mogły się bawić osoby, które ukończyły osiemnasty rok życia. Razem z moim wspólnikiem mamy już trzy takie kluby w całej Polsce i chcemy rozszerzyć naszą działalność. Jeszcze cztery lata temu pracowałem w jednym z takich klubów i wiem, że jest to dochodowy biznes i jeśli ktoś ma pomysł na prowadzenie takiego miejsca to na pewno odniesie w tym kierunku sukces. Tak się składa, że ja akurat ten pomysł mam. 

Nowy wystrój klubu w starym stylu

okrągłe lustra w czarnej ramieOd zawsze planowałem założyć własną działalność. Kluby taneczne to coś co pozwoliło mi spełnić marzenia. Obecnie chcę otworzyć klub inny niż wszystkie. Chciałbym, żeby wystrój był taki jak w latach dwudziestych ubiegłego wieku. Elegancja i szyk. W tym celu dobieram odpowiednie dodatki do różnych pomieszczeń. Obecnie skupiam się na łazienkach, gdzie chciałbym umieścić okrągłe lustra w czarnej ramie. Są one bardzo eleganckie i nadają pomieszczeniu niezwykłego stylu. W wystroju klubu wiele osób zwraca uwagę na bar oraz na łazienki. Chce, żeby te miejsca były doskonałe, a właśnie lustra mają mi pomóc osiągnąć ten efekt. Znalazłem odpowiednie okrągłe lustra w czarnej ramie w jednym z salonów łazienkowych i postanowiłem je zamówić. Czas oczekiwania to niestety miesiąc, ponieważ lustra są sprowadzane z zagranicy. Potrzebuję dość dużo tych luster, a niestety firma nie ma takiej ilości na stanie. Na szczęście pracownik tego salonu łazienkowego zapewnił mnie, że dołoży wszelkich starań, żebym miał lustra na czas i mógł z pełnym wyposażeniem otworzyć klub. W zamian za pomoc postanowiłem odwdzięczyć się darmową wejściówką dla czterech osób na otwarcie klubu oraz butelką szampana. Zawsze doceniam ludzi, którzy starają się mi pomóc. Te lustra są dla mnie bardzo ważne, a osoba, która przyjmowała ode mnie zamówienie na szczęście zdaje sobie z tego sprawę. Teraz tylko czekam, aż przyjdą te artykuły. Wiem, że czasami obsługa sklepu nie ma wpływu na czas realizacji, szczególnie w przypadku kiedy towar idzie z zagranicy.

Lustra zgodnie z obietnicą otrzymałem na tyle wcześnie, że na otwarcie klubu były one zawieszone we wszystkich łazienkach. Efekt jest niesamowity. Ogólnie na otwarcie przyszło mnóstwo osób i wiele z nich chwaliło wystrój klubu. Ludzie świetnie się bawili w rytm remixów z lat dwudziestych. Wiadomo, że puszczaliśmy również nowsze przeboje, ale ogólnie chcieliśmy zachować klimat tamtych lat. Myślę, że nam się to świetnie udało, ponieważ recenzję w gazetach były bardzo pochlebne.