Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Dlaczego nawet w wakacje warto mieć kurtkę? - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Dlaczego nawet w wakacje warto mieć kurtkę?

Pomimo tego, że lato jest najbardziej upalnym okresem w całym roku to jednak moim zdaniem nie należy zapominać o tym, aby wieczorami mieć zawsze przy sobie coś cieplejszego. Nawet jeżeli dziś wydaje nam się upalny, tak w nocy temperatura potrafi sporo spaść i wówczas może okazać się, że nawet ciepła bluza to trochę za mało. 

Modna kurtka na lato i jesień

kurtki damskie ze sklepu internetowegoPomimo tego, że jesteśmy przyzwyczajeni do upalnych, letnich wieczorów tak jednak zf roku na rok jednak klimat nieco się zmienia i nawet jeśli w ciągu dnia temperatury sięgają naprawdę wysoko, tak w nocy potrafią spaść do takiego stopnia, że warto jest mieć przy sobie wówczas coś cieplejszego i nie zawsze ten egzamin zda tradycyjna bluza. Dlatego w tym roku postanowiłam się lepiej przygotować na nadchodzące lato i od razu wraz z początkiem czerwca zaczęłam szukać czegoś na letnie wieczory. Mój wybór padł na kurtki damskie ze sklepu internetowego ponieważ, jak wszyscy wiemy w sklepie online znajdziemy znacznie większy wybór, aniżeli w stacjonarnym sklepie. Poza tym zakupy robimy też szybciej niż w przypadku, gdybyśmy chodziły po galeriach. Tak też było tym razem bowiem już po paru minutach miała kilka otworzonych zakładek z różnymi kurtkami doskonale nadającymi się na nie tylko letnie, ale i jesienne wieczory. Najbardziej ze wszystkich modeli spodobała mi się kurtka skórzana, która w dodatku akurat była w przecenie, więc tym bardziej pomyślałam, że sobie ją zakupie. Na zdjęciach prezentowała się fantastycznie. Idealnie przylegała do ciała modelki podkreślając jej figurę, a w dodatku miała solidny suwak, więc wiedziałam, że kurtka jest porządnie wykonana. Pod samym produktem dostępny był dokładny opis tego z jakiej skóry została wykonana, a nawet bardzo szczegółowa rozpiska odnosząca się do pomiarów ciała, aby lepiej dopasować rozmiar kurtki do swojej figury. Patrząc na to wszystko miałam pewność, że mam do czynienia z porządnym sklepem. który zresztą i tak przekonał mnie do zakupu również pozytywnymi opiniami klientów.

Kiedy rozpakowałam przesyłkę od razu odczułam niesamowitą miękkość skóry w dotyku. Lata temu odziedziczyłam po mamie jej kurtkę skórzaną jednakże tamta była bardzo twarda i sztywna. Była całkowitym przeciwieństwem kurtki, jaką ja zakupiłam, dlatego miękkość skóry nowej kurtki bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Kurtka rzeczywiście była porządnie uszyta i bardzo ładnie przylegała od ciała. Jak się okazało jeszcze tego samego wieczoru kurtka świetnie chroniła przed wiatrem, a także była bardzo ciepła.