Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Dobra wyciskarka do soku - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Dobra wyciskarka do soku

Każdy kto dba o swoje zdrowie wie, że poza aktywnością fizyczną konieczna jest zdrowa, zbilansowana dieta. Odpowiednią ilość węglowodanów, białek i tłuszczy dostarczamy podczas spożywania głównych posiłków, którymi są śniadanie, obiad i kolacja, a pomiędzy nimi jest miejsce na przekąski. Ponieważ musimy sobie jeszcze dostarczyć dzienną porcję witamin, to idealnie się sprawdzi szklanka świeżo wyciskanego soku w porze popołudniowej, która uzupełni braki niezbędnych składników.

Na czym polega praca wyciskarek do soków?

dobre wyciskarki do soku huromSoki, które możemy kupić w butelkach, w większości przypadków są poddawane procesowi pasteryzacji, który polega na szybkim podgrzaniu produktu do wysokiej temperatury, a następnie na jego schłodzeniu. Proces ten pozwala na zlikwidowanie wszelkich bakterii, ale też wpływa na utratę części witamin zawartych w soku. Lepiej spożywać soki przygotowane ze świeżych produktów i skonsumować je od razu po przyrządzeniu, bo będą zawierały całe bogactwo niezbędnych składników, łatwo przyswajalnych przez nasz organizm. Dobre wyciskarki do soku Hurom są stworzone do tego zadania. Pozwalają na wyciśnięcie z owoców niemalże dziewięćdziesiąt dziewięć procent soku znajdującego się w ich wnętrzu. Dzięki dużemu pojemnikowi na wsad, za jednym razem jesteśmy wstanie uzyskać aż dwa litry soku. Po wyciśnięciu z produktów tego co najlepsze, resztki w postaci pulpy są tłoczone do drugiego pojemnika. Urządzenie Hurom to wysokowydajna wyciskarka posiadająca wałki ślimakowe wykonane ze stali nierdzewnej, które dokładnie, kilkukrotnie przeciskają cały produkt i oddzielają miąższ od soku, dzięki czemu uzyskujemy klarowny płyn pełen witamin. Dobra wyciskarka musi mieć dużą moc, ponieważ twarde owoce staja się dla niej trudnym orzechem do zgryzienia, z którym poradzi sobie tylko mocny silnik. Dzięki pionowemu ułożeniu komory wsadowej, rozdrabniarki i poziomym ślimakom, pulpa powstała podczas pracy urządzenia samoczynnie opada i jest jedynie przetłaczana do kolejnego pojemnika. Cały proces wyciskania odbywa się zgodnie z zasadami grawitacji, przez co Hurom pracuje bardzo wydajnie.

Dobry sprzęt Hurom będzie nam służył przez długie lata, a aż czteroletnia gwarancja producenta da nam poczucie bezpieczeństwa i pewności, że zakupiliśmy właściwy produkt. Wyciskarka może pracować bez przerwy nawet przez dziesięć godzin, dlatego nadaje się do komercyjnego stosowania w punktach gastronomicznych. Na uzyskanie aż dwóch litrów soku, potrzeba jedynie piętnastu minut pracy, a w porównaniu z konkurencją, to bardzo mało.