Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Dobre nasiona Amnesia Haze - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Dobre nasiona Amnesia Haze

Koneserzy dobrego smaku konopnego doceniają odmianę o nazwie Amnesia Haze. Pochodzi ona z Amsterdamu i to właśnie hodowcy zapoczątkowali uprawę tego szczepu. Zawierają w swoim składzie dominujące gatunki sativy, np. Hawajów i Jamajki. Ma też nieznaczną ilość THC, czyli środka o właściwościach silnie pobudzających. To świetny środek do zabawy oraz rozrywki.

Zalety Amnesia Haze

amnesia haze nasionaRodzina konopi, która obejmuje amnesię ma właściwości silnie pobudzające. Potrafi szybko doprowadzić do stanu euforii i gotowości do zabawy. Rozjaśnia myśli, pobudza do działania i wspomaga koncentrację. Amnesia Haze to przede wszystkim długie, ekstremalne upojenie narkotyczne, które mocno relaksuje. Świeży owocowy aromat dodaje energii przy każdym wciąganym buchu i sprawia, że palenie jest bardzo przyjemne. Należy pamiętać, że Amnesia Haze to bardzo mocny materiał, który zawiera nawet 22% THC. Dla niedoświadczonych palaczy palaczy taka wyprawa może skończyć się nie najlepiej. Amnesia Haze nasiona to hybryda o dominującej genetyce Sativa (70% – 80%) o bardzo bogatej puli genów. W skład genów Amnesia Haze wchodzą takie szczepy jak Afghani, Thai, Hawaiian, Jamaican, Cambodian i Haze oraz South East Asian. Amnesia Haze to w 70% – 80% Sativa a w 10% – 20% Indica. Amnesia Haze to łatwa w uprawie odmiana, która przeważnie osiąga od 80 do 140 cm wysokości (przy hodowaniu wewnątrz) oraz blisko 180 – 200 cm wysokości przy hodowaniu na zewnątrz. Amnesia Haze może być uprawiana na zewnątrz lub w szklarniach pod warunkiem ciepłego i słonecznego klimatu ze względu na długi okres kwitnienia. Należy przy tym zwrócić uwagę na dobre nawadnianie, nasłonecznienie i ochronę przed insektami. Deszczowe lub wilgotne otoczenie może wpłynąć na rozwój pleśni, a tym samym utratę plonów. Amnesia Haze to bardzo produktywna odmiana. W ciepłym klimacie, Amnesia Haze, może być uprawiana na zewnątrz, przy czym zbiory przypadają na połowę października. Przeważnie produkuje ona od 600 do 650 gramów na metr kwadratowy. Przy uprawie na świeżym powietrzu ta liczba zwiększa się nawet do 700 gramów.

Wielu koneserów marihuany, mimo tak długiego czasu kwitnienia, wybiera Amnesię Haze ze względu na jej wyjątkowy haj i działanie. Przy zachowaniu odpowiednich warunków, w rękach doświadczonego growera, okres kwitnienia może zostać skrócony. Ten susz jest bardzo wydajny i szybko działa. Ten rodzaj marihuany dobrze działa na depresję, łagodzi stany lękowe oraz niepokój. Ma też spore właściwości przeciwbólowe. Amnesia Haze to jest jedną z najlepszych odmian na rynku.