Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Dodatkowa przestrzeń bez zakupu mebli - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Dodatkowa przestrzeń bez zakupu mebli

Brak odpowiedniej ilości miejsca na ubrania to problem wielu osób. Z reguły jest tak, że ubrań nam przybywa, ale dodatkowych mebli już niekoniecznie. W związku z tym przestrzeni na półkach jest coraz mniej, a finanse bądź przestrzeń mieszkania nie pozwalają nam na kupno kolejnej komody. W takiej sytuacji możemy wykorzystać dostępne organizery i spróbować wycisnąć z naszych szaf i szafek jeszcze więcej przestrzeni do przechowywania. 

Organizery do szaf i szuflad 

wiszący organizer do szafy składanyProblem ze zmieszczeniem ubrań na półkach i w szufladach często wiąże się z ich nieodpowiednim układaniem. Bielizna luźno wrzucona do szuflady zajmie znacznie więcej miejsca niż taka, która jest posegregowana i poukładana. W tym mogą okazać się pomocne organizery do szuflad, które dostaniemy w różnych wielkościach i kolorach. Wystarczy poukładać je w szufladach, a w nich schować ułożoną bieliznę i z pewnością zmieścimy się w mniejszej ilości przestrzeni, niż wcześniej. To samo dotyczy ubrań na półkach – jeśli panuje w nich bałagan, to z pewnością zajmują więcej miejsca niż powinny. Jeśli jednak ubrania są poukładane w równe kostki i mimo to nie możemy ich zmieścić, warto pomyśleć i kilku dodatkowych pułkach. Wiszący organizer do szafy składany w kostkę, zupełnie nie przypomina pojemnych półek z których możemy skorzystać jak z regału. Jednak po rozpakowaniu rozkłada się na naprawdę sporych wielkości organizer, który już daje możliwości. Możemy zawiesić go w szafie na relingu tuż obok powieszonych na wieszakach ubrań. Tam możemy poukładać ubrania, ręczniki, pościele lub cokolwiek, co nie mieści się w meblach. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zakupić ich więcej i powiesić jeden obok drugiego – to sprawdza się w sytuacjach, kiedy nie mamy zbyt wielu rzeczy na wieszakach, a potrzebujemy miejsca do schowania butów, czy też ręczników, do których klasyczna szafa się nie sprawdzi. Istnieją też organizery dla tych, którzy mają zbyt wiele rzeczy na wieszakach i nie mogą zmieścić się w szafie – istnieją specjalne przedłużki, dzięki którym można powiesić kilka ubrań na jednym wieszaku. 

Wykorzystanie organizerów w mieszkaniu jest niezbędne, jeśli przybywa nam produktów, a ubywa miejsca w domu. Istnieje wiele rozwiązań, które oprócz tego, że dodadzą nam przestrzeni do przechowywania, to też po prostu pomogą utrzymać porządek i dobrze zorganizować mieszkanie. Warto skorzystać z produktów wysokiej jakości, gdyż materiałowe organizery mogą szybko ulegać zniszczeniu. Ich kolory, wzór i wielkość to kwestia czysto indywidualna, którą możemy dopasować do swoich potrzeb.