Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Domek dla lalek z mebelkami - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Domek dla lalek z mebelkami

Moja siostrzenica kończy niedługo sześć lat. Jestem zaproszona na przyjęcie urodzinowe, które urządza z wielkim rozmachem w ogrodzie. Zapowiada się piękna pogoda i udana impreza. Ja, tymczasem, muszę kupić jej jakiś prezent. Siostrzenica jest wielką fanką lalek. Moja siostra zamówiła dla niej na urodziny piękny domek do tych lalek, cały wykonany z drewna. Postanowiłam dołożyć się do tego prezentu tak, żeby domek miał pełne wyposażenie. Znalazłam znajomego, który własnoręcznie robi wszelkiego rodzaju zabawki. 

Prezent w postaci domku dla lalek

mebelki do domku dla lalekSzóste urodziny mojej siostrzenicy będą obchodzone z wielkim rozmachem i dzielą się na dwie imprezy. Jedna dedykowana jest rodzinie, druga, zaś, jej koleżankom i kolegom. Ja rzecz jasna jestem zaproszona na te pierwszą imprezę. Przez chwilę zastanawiałam się nad prezentem. Siostrzenica uwielbia lalki, ale ma ich tyle, że kolejna do kolekcji nie ma zbyt wielkiego sensu, bo zniknęła by w tłumie. Na szczęście moja siostra wpadła na genialny pomysł i zamówiła córce domek dla tych lalek. Domek cały wykonany jest z drewna i będzie naprawdę zachwycający. Kosztował jedna tyle, że siostra nie kupiła do niego jeszcze mebelków. Wpadłam więc na genialny pomysł, że to ja wyposaże domek i będzie to od nas wspólny prezent. Okazało się też, że mój znajomy hobbystycznie robi prawdziwe cuda z drewna, w tym też drewniane zabawki. Zamówiłam więc u niego mebelki do domku dla lalek praktycznie do każdego pomieszczenia. Będzie więc drewniane łóżko do sypialni, do którego dokupię lub uszyję pościel, będzie sofa z fotelami, stół z krzesłami i tak dalej. Wszystko w nowoczesnym stylu, żeby nie było, że proponujemy siostrzenicy staroświeckie klimaty. Obawiam się, ze jak siostrzenica dostanie ten domek z mebelkami to imprezę spędzi na zabawie przed nim. Dlatego też domek chcemy dać dzień przed imprezą, żeby w dniu imprezy mogła się już skupić na gościach. Na pewno będzie szczęśliwa. Tym bardziej, że jakiś czas temu wspominała mi, że taki domek dla jej ukochanych lalek jest jej wielkim marzeniem. 

Moja siostrzenica z okazji swoich szóstych urodzin otrzyma ode mnie i do mojej siostry drewniany domek dla jej ukochanych lalek. Domek ten będzie miał pełne wyposażenie. Zamówiłam, bowiem, mebelki do każdego pomieszczenia. Mój znajomy wykona je ręcznie, będą więc na pewno wspaniałe. Poprosiłam go, żeby mebelki były wykonane w nowoczesnym stylu, tak jak zresztą cały domek. Myślę, że będzie to najwspanialszy prezent, jaki moja siotsrzenica kiedykolwiek ode mnie otrzymała.