Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Drewniany dom na lato - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Drewniany dom na lato

 

Moi rodzice od wielu lat mieszkają w bloku. Mają ładne, wygodne mieszkanie na parterze, z wyjściem na taras. Jednak ich ulubionym miejscem jest działka na pobliskich ogródkach miejskich. Działka jest dość spora i często odwiedzam ją z mężem, żeby pomóc rodzicom o nią zadbać. Ostatnio wpadliśmy na pomysł, żeby stworzyć tutaj miejsce, które pozwoli nam przenocować latem. Będzie to na pewno duża frajda dla naszych dzieci, które mają na działce swój basen i mały plac zabaw. 

Domek idealny na działkę

producent domów do ogroduDo tej pory jedynym zadaszonym miejscem na działce naszych rodziców była altana oraz mała szopa na narzędzia ogrodowe. Uznaliśmy, jednak, że najwyższa pora na zmiany. Miło byłoby spędzić czas przy grillu do późnych godzin wieczornych w ciepłe dni i potem przespać się na miejscu. Do tego przydałby się wygodny, nieduży domek drewniany. Można kupić tego typu domki w sklepach, jednak my poszliśmy trochę w innym kierunku. Pomógł nam producent domów do ogrodu, który umożliwił nam zaprojektowanie domku według naszych potrzeb. Okazało się bowiem, że firma nie tylko oddaje swoje wyroby do sprzedaży w sklepach, ale też realizuje indywidualne zamówienia. Zaprojektowaliśmy więc domek z sypialnią i niewielki salonem z aneksem kuchennym. Znalazło się też miejsce na łazienkę. Przed domkiem mieści się taras, oczywiście zadaszony. Jest on na tyle duży, że mogliśmy swobodnie ustawić na nim stół oraz krzesła, żeby móc sobie pobiesiadować. Obok tarasu stanie grill. Na razie zwykły, na kółkach, z czasem, jednak, planujemy postawić taki murowany, który posłuży nam przez długie lata, a przy okazji będzie na nim więcej miejsca. Pomysł z domkiem bardzo spodobał się moim rodzicom. W końcu będą oni mogli spędzić na działce nawet kilka dni, odpoczywając na łonie natury. To oni znaleźli firmę, która ten domek dla nas wykonała. Okazało się, bowiem, że właścicielem jest kolega taty z lat szkolnych. Domek jest wykonany bardzo solidnie z jasnego, zabezpieczonego odpowiednio drewna. Co jakiś czas będzie musieli go odpowiednio zaimpregnować.

Działka dla osób mieszkających w blokach wielorodzinnych jest takim miejscem, w którym można skutecznie odpocząć w ciszy i otoczeniu zieleni. Moi rodzice mają taką działkę i uwielbiają na niej latem przebywać. Do tej pory nie byłoby jednak możliwości przenocowania tam. Na szczęście w tym roku zamówiliśmy u znajomego producenta domek ogrodowy. Jest on w pełni wyposażony, dzięki czemu można się umyć, wyspać, a nawet przyrządzić jakiś posiłek w aneksie kuchennym.