Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Duży organizer do samochodu - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Duży organizer do samochodu

Jesteśmy bardzo aktywną rodziną, która nie lubi siedzieć w domu. Dlatego też często jeździmy na zakupy, w odwiedziny do bliskich, czy na zaplanowane wycieczki. Spędzamy mnóstwo czasu w naszym dużym, rodzinnym samochodzie, który jest w stanie pomieścić wszystkie nasze pomysły. Ma to jednak swoją jedną wadę, a mianowicie totalny brak porządku jaki w nim panuje.

Organizer, który pomaga utrzymać porządek

organizer do samochoduW naszym ucie można znaleźć prawdziwe skarby. Od sanek, które jeżdżą z nami już kilka miesięcy, po zaginiony sweter, czy kabel od ładowarki. Wiele razy próbowałam ogarnąć  ten mały chaos, ale bez większego sukcesu. Trudno jest mi nad tym zapanować, jeśli każdy członek rodzinki wie, że może tutaj zmieścić co tylko zechce. I tak oto masa niepotrzebnych, czy zapomnianych rzeczy nawiedza nasz bagażnik, schowek i każdy zakamarek auta. Niby można tak żyć, ale nie ukrywam, że było mi wstyd wśród znajomych. Czasem zdarzy nam się podwozić kogoś i z reguły nikt nie narzeka, ale widzę jak ogarniają wzorkiem dezaprobaty nasz mały chaos. I nie ma się co temu dziwić. W przypływie emocji związanej z właśnie taką sytuacją kupiłam duży organizer do samochodu. Z góry założyłam, że nic z tego nie będzie, ale kto nie próbuje ten nie zyska. Ryzyka nie było, bo taki organizer to bardzo tania rzecz. To dosłownie takie pudło z wieloma przegródkami, które ma za zadanie wprowadzić porządek do bagażnika.  Idea w sam raz dla naszej rodziny. Zagoniłam całą ferajnę do pracy zespołowej. Począwszy od wysprzątania auta, po pozbycie się niepotrzebnych rzeczy i wdrożenie organizera. Każdy dostał swoją przegródkę, gdzie mógł składować jakieś tam swoje ubrania, zabawki, czy inne niezbędniki. Jednak z tą różnica, że w momencie zapełnienia przegrody nie mógł już dorzucać kolejnych przedmiotów gdzie popadnie tylko musiał z czegoś zrezygnować, na rzecz czegoś innego. Ta zasada zrewolucjonizowała nasz sposób pakowania auta i nie ukrywam, że bardzo mnie to ucieszyło. Na pierwszy rzut oka widać zmianę na lepsze. Pewnie, że zdarzają się nam jeszcze jakieś niedopatrzenia, ale ogrom postępu jest tak duży, że nie mogę w to uwierzyć.

Nasze auto, choć nadal rodzinne i pakowne, wygląda i prezentuje się o niebo lepiej. Nadal spędzamy w nim mnóstwo czasu, ale już nie w towarzystwie mnóstwa gratów i rupieci. Duży organizer do samochodu zadbał o mobilizacje naszej rodziny do utrzymania porządku. Za to będę wdzięczna temu niepozornemu pudełku do końca życia. Skoro mojej rodzinie udało się doprowadzić auto do porządku to nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do wykonania.