Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Ekskluzywna porcelana marki ,,Krzysztof'' - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Ekskluzywna porcelana marki ,,Krzysztof”

Marka ,,Krzysztof” jest bardzo popularnym producentem porcelany w Polsce. Porcelana ta zyskała dużą popularność także za granicą, ponieważ jest niezwykle ekskluzywna i wytworna. Mam komplet takiej porcelany i jestem nią zachwycona. Ten producent porcelany stawia na ponadczasową klasykę, ale ostatnio pojawiły się na rynku nowoczesne kolekcje skierowane do młodszego pokolenia. Ja jestem zwolenniczką klasycznego wzornictwa, dlatego zainteresowałam się właśnie porcelaną z Wałbrzycha. Otrzymałam piękny serwis białej porcelany na swoje trzydzieste urodziny od teściowej, co było dla mnie sporym zaskoczeniem.

Wyjątkowość białej porcelany z Wałbrzycha

biała porcelana krzysztofMój serwis białej porcelany marki ,,Krzysztof” ma wspaniałe, złote zdobienia i delikatne, kwiatowe akcenty. Niestety, mój synek zbił dwa talerze z kompletu, dlatego zamierzam dokupić brakujące elementy zestawu. Jestem ciekawa, jakie są ceny za porcelanowe talerze kupowane na sztuki. Wejdę zaraz na stronę sklepu online z porcelaną marki ,,Krzysztof” i zorientuję się, czy w ogóle są dokupienia takie talerze. Jak się okazuje, biała porcelana Krzysztof jest dostępna w dość przystępnych cenach. Taki biały, pozłacany talerz kosztuje dwadzieścia złotych. Potrzebuję dwa talerze do kompletu, ale myślę też o zakupie przepięknych filiżanek dla mamy. Podobają mi się filiżanki z białej porcelany z delikatnym wzorem. Chciałabym podarować je mamie na urodziny, które odbędą się już za miesiąc. Jak się okazuje, jeśli zakupię trzy filiżanki z podstawkami, to otrzymam rabat na całe zamówienie w wysokości dwudziestu procent. Za filiżanki zapłacę sto pięćdziesiąt złotych, a za talerze czterdzieści. Myślę, że cena jest przystępna, nawet bez tego rabatu. Warto jednak skorzystać z promocji. Mama, podobnie jak ja uwielbia porcelanę. Zawsze twierdziła, że kawa inaczej smakuje, jeśli jest w podana w porcelanowej filiżance. Ponadto porcelana jest ozdobą każdego stołu i podkreśla wyjątkowość posiłku. Jestem zadowolona ze swojego zamówienia. Zapłaciłam tylko sto sześćdziesiąt złotych i otrzymałam dodatkowo rabat na kolejne zakupy w tym sklepie.

Będę teraz pilnować swojej zastawy porcelanowej, bo porcelana do najtańszych nie należy. Za kilka miesięcy odbędzie się chrzest mojej córki i nie wyobrażam sobie podać posiłków na innej zastawie niż porcelanowa. Uważam, że każde danie podane na porcelanowym talerzu urzeka swoją kunsztownością, niezależnie od tego, czy zostało przygotowane przez profesjonalnego kucharza, czy też nie. Pamiętam, że mąż zachwycał się ziemniakami z jajkiem sadzonym, tylko dlatego, że danie było podane na ekskluzywnym talerzu.