Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Elegancki kran w stylu vintage - URBASSC Nowoczesne wnętrza
bateria umywalkowa ścienna retro

Elegancki kran w stylu vintage

Nie powinno być dla nikogo żadnym zaskoczeniem, że jeżeli decydujemy się na urządzanie mieszkania, to jednocześnie musimy się nastawić na bardzo duże zakupy. Przed nami jest cała lista elementów, które musimy zakupić praktycznie do każdego pomieszczenia. Jednym z najbardziej problematycznych wnętrz w każdym domu jest łazienka. Na szczęście nawet przy niedużej powierzchni jesteśmy w stanie stworzyć wygodną łazienkę, z której będziemy wyjątkowo zadowoleni również pod względem wizualnym.

Jak wybrać dopasowany kran do łazienki?

bateria umywalkowa ścienna retroJednym z takich ważniejszych elementów w każdej łazience jest kran. Oczywiście musi on być przede wszystkim funkcjonalny. Czyli pozwalać na korzystanie z niego w sposób jak najbardziej wygodny, bez konieczności długiego czekania na ustawienie ciepłej wody. Jednak kolejnym elementem, na który zwracamy uwagę przy wyborze kranu, jest jego wygląd. Ciekawą propozycją będzie w tym przypadku ładna bateria umywalkowa ścienna retro. Jest to doskonała propozycja dla osób, które właśnie w tym stylu planują urządzić całą łazienkę. Wtedy też trzeba dopasować do takiej baterii całą umywalkę, a nawet kafelki, które położymy na ścianę. Nie powinniśmy zapominać o tym, że takie krany w stylu vintage najczęściej mają tradycyjne kurki. Dlatego jeszcze przed zakupem trzeba się dokładnie zastanowić, czy na pewno takie rozwiązanie będzie nam w stu procentach odpowiadało. Ponieważ może się jednak okazać, że nie będzie to, czego szukaliśmy. Ciekawą propozycją są także krany stylizowane nie tylko na staromodny styl, ale jednocześnie wyglądające jakby były wykonane ze złota. W ten sposób do swojej łazienki wprowadzimy nieco luksusu. Na pewno warto wyposażyć w identyczne krany nie tylko umywalkę, ale również też wannę. Dzięki temu cała łazienka będzie prezentować się w jednolity i wyjątkowo elegancki sposób. Oczywiście, retro baterie nie są jedynymi, jakie dostępne są w sprzedaży. Oprócz nich znajdziemy również nowoczesne propozycje kranów, które także zaliczają się do bardzo ciekawych modeli.

Gdy już zdecydujemy się na konkretną baterię do umywalki, to jeszcze musimy pamiętać koniecznie o jej odpowiednim montażu. Nie każdy ma takie zdolności, aby zdecydować się na samodzielne zakładanie kranu. Jeżeli mamy właśnie co do tego jakiekolwiek wątpliwości, to jednak zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie zamówienie fachowca. Wtedy przynajmniej nie będziemy się obawiać, że w przyszłości kran będzie przeciekał lub też szybko się popsuje. Na pewno elegancka bateria musi być zamontowana w sposób profesjonalny.