Gdzie można kupić półki do regałów?

Kupiłam sobie małe ale urocze mieszkanko w nowoczesnym apartamentowcu. Mam przepiękny widok na Odrę. Zaczęłam się urządzać w moim nowym mieszkanku. Kupiłam meble do salonu, kuchnie i łazienkę mam już prawie urządzone, wyposażone. Pozostała mi do zrobienia garderoba. To duże wyzwanie bo mieszkanie jest małe  i trzeba znaleźć miejsce na jej ustawienie a raczej zbudowanie pod wymiar i projekt. Będzie to w pewnym sensie zabudowana duża szafa.

Półka metalowa do mojej garderoby

metalowa półka do regałuGarderobę zaprojektował mi architekt wnętrz i polecił dobra firmę, która ją dla mnie wykona. Projekt  bardzo mi się podobał. Szafa była biała z wieloma półkami, przegródkami, wiszącymi organizerami na różne rzeczy. Jestem fotografem, mam sporo sprzętu fotograficznego. Jest on dosyć ciężki dlatego niezbędna była metalowa półka do regału w mojej garderobie.m Potrzebna była mi solidna półka, na której bezpiecznie będę mogła bezpiecznie przechowywać swój sprzęt do pracy. Metalową półkę zamówiłam w specjalistycznej firmie produkującej regały metalowe i całe systemy oraz półki. Zamówiłam półkę na potrzebny wymiar. Dostawa była naprawdę ekspresowa, półka dotarła do mnie w ciągu trzech dni. Była wykonana z blachy zimnowalcowanej, lakierowanej białą farbą  proszkową. Producent gwarantował najwyższą jakość produktu. Półka nie różniła się od innych półek, była biała i estetyczna. Fachowiec bez problemu zamontował ją  w regale. Podczas codziennego użytkowania okazała się bardzo wytrzymała i stabilna. Metalowa półka okazała się bardzo łatwa w utrzymaniu czystości, myłam ja po prostu wodą i mydłem. Byłam mile zaskoczona, że półka z metalu była bardzo estetyczna oraz, że pomalowano ja na biało jak pozostałe. Była bardzo wytrzymała i nie martwiłam się, że mój sprzęt spadnie i zniszczy się. Było to dla mnie ważne i istotne. Sprzęt fotograficzny jest dla mnie bardzo ważny, bez niego nie mogłabym pracować i rozwijać swoich pasji fotograficznych.

Meble metalowe : regały, szafki i półki , ze względu na unikalne cechy, bardzo szybko zyskują na popularności. Ich zastosowanie jest coraz większe. Ja z mojej półki jestem bardzo zadowolona. Sprzętu fotograficznego mi przybywa: nowe statywy itp. dlatego pomyślałam o zakupie jeszcze jednak wytrzymałej, metalowej półki. Podobno można bez problemu zdemontować, wyjąć  drewnianą półkę i zamienić ją na metalową. Tak też zrobiłam, zamówiłam półkę a fachowiec mi ją zamontował. Teraz miałam sporo bezpiecznego miejsca w mojej szafie do przechowywania mojego ciężkiego sprzętu.