Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Gdzie w Lubuskim znajdę sale na szkolenie? - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Gdzie w Lubuskim znajdę sale na szkolenie?

Prowadzę własną firmę już od wielu lat. Ostatnio postanowiłam rozszerzyć trochę działalność mojego przedsiębiorstwa. W związku z tym, musiałam przeszkolić wszystkich moich pracowników z nowych zagadnień. Była to dość duża grupa pracowników, w sumie około dwustu osób. Nie chciałam dzielić ich na grupy i robić im szkolenia po kolei, bo to by było bez sensu. Musiałam znaleźć odpowiednia salę w najbliższej okolicy, która pomieściłaby tyle osób i była odpowiednia na szkolenie teoretyczne z danego zakresu.

Wynajęłam klimatyzowaną salę na szkolenie

klimatyzowana sala na szkolenia - lubuskieZależało mi na tym, aby sala znajdowała się gdzieś w lubuskim, najlepiej blisko centrum, tak aby wszyscy moi pracownicy mieli blisko i nie musieli tracić zbyt dużo czasu na dojazd. Dobrze by było również, jakby na sali znajdowała się klimatyzacja, ponieważ lato w tym roku było wyjątkowo gorące, a siedzieć przez kilka godzin w sali bez klimatyzacji w prawie 200 osób nie jest zbyt wygodnie. Poszukiwania odpowiedniej sali rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: klimatyzowana sala na szkolenia – lubuskie, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko znalazłam interesującą mnie salę na szkolenie. Była to duża sala, przeznaczona do maksymalnie dwustu pięćdziesięciu osób. Bez problemu zmieściliby się w niej wszyscy moi pracownicy. Poza tym, jej dużą zaletą było to, że każdy uczestnik posiadał własne biurko z komputerem na którym mógł oglądać prezentację z rzutnika oraz w sposób interaktywny uczestniczyć w szkoleniu. Wybrana przeze mnie sala, była w pełni klimatyzowana oraz posiadała odpowiednie nagłośnienie i akustykę, co było niezwykle istotne podczas szkolenia takiego, jakie ja zamierzałam zorganizować. Wiele osób polecała tą salę na szkolenia, ponieważ mieściła się ona w centrum konferencyjnym, które było bardzo dobrze i profesjonalnie zorganizowane. Dużą zaletą był też fakt, że salę na szkolenie można było wynająć w bardzo niskiej, przystępnej cenie, jednej z najlepszych na rynku. Zachęcona pozytywnymi opiniami internautów, zdecydowałam się ją wynająć.

Zadzwoniłam na podany numer telefonu i zapytałam o dostępność sali na szkolenie w wybranym przeze mnie terminie. Nie było z tym najmniejszych problemów. Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór. Wynajęta przeze mnie sala, okazała się być odpowiednio klimatyzowana i chłodzona. Każdy z uczestników miał odpowiednią ilość miejsca dla siebie, ponieważ sala była przestronna i widna. Wszystkie okna można było jednak zaciemnić na czas prezentacji puszczanej z rzutnika.