Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Hale namiotowe dla koni - wynajem - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Hale namiotowe dla koni – wynajem

Organizacja zawodów jeździeckich to ogromne przedsięwzięcie. Należy zadbać o komfort zarówno uczestników, jak i koni. Wydaje się jednak, że najtrudniejszym elementem jest organizacja obiektu, na którym konkurs się odbędzie. W Polsce od kliku lat istnieją firmy specjalizujące się w projektowaniu i wypożyczaniu hal namiotowych przeznaczonych do tego typu wydarzeń.

Zalety wynajmu hali dla koni

hale namiotowe dla koniW ofercie owych firm znajdują się różnego rodzaju hale namiotowe dla koni. Od prostych przeznaczonych na treningi lub lekcje, po bardziej profesjonalne, idealnie nadające się na przeprowadzenie zawodów jeździeckich z dużą liczbą uczestników, zwierząt i gości. Proponowane konstrukcje zapewniają pełen komfort i poczucie bezpieczeństwa koniom, co jest niezbędne do ich udziału w zawodach. Eliminowane są stresowe czynniki, które mogą spłoszyć zwierzę, co doprowadzi do braku udziału ujeżdżającego go uczestnika w konkursie. W tym celu hala namiotowa musi mieć solidną konstrukcję, chroniącą wnętrze przed wiatrem lub nadmiarem słońca. Kontrolowana jest ilość naturalnego światła wpadającego do wnętrza obiektu. Pokrycie hali pozwala również na odbywanie się konkursu w każdych warunkach pogodowych. Jej podstawowym okryciem jest plandeka PCV, ale w razie potrzeby hala może zostać wzmocniona blachą trapezową lub docieplona specjalnymi płytami. Cała konstrukcja wsparta jest na solidnym aluminiowym stelażu, który pozwala na prosty, montaż i demontaż całej hali. Złożenie i przygotowanie do transportu standardowych rozmiarów hali trwa około dwóch dni. Aby zapewnić możliwość łatwego przemieszczania się, w halach stosuje się wejścia w postaci wrót klapowych. Wynajem hali może być dostosowany do potrzeb klienta. Na wydarzenia sportowe lub innego rodzaju eventy, firmy oferują wynajem krótkoterminowy. Hala zostaje wówczas dostarczona w konkretne miejsce w kraju, a jej montażem oraz demontażem zajmują się wykwalifikowani pracownicy. Oprócz tego istnieje możliwość wynajmu długoterminowego. Zainteresowani tą opcją mogą być właściciele szkół jeździeckich. Firmy zajmujące się wypożyczaniem obiektów, dostosowanych dla koni proponują nam dodatkowo fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego namiotu do naszych potrzeb. Po uzgodnieniu szczegółów i warunków wynajmu, gwarantują nam szybką i solidną realizację.

Wynajmując namioty przeznaczone dla koni, klient może spodziewać się nie tylko fachowego doradztwa, ale również kompleksowej i sprawnej obsługi w zakresie transportu, montażu i demontażu hali. Należy pamiętać, że w tym przypadku wynajem jest dobrym wyjściem, eliminującym konieczność budowy stałego obiektu.