Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Herbata dla kobiet karmiących - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Herbata dla kobiet karmiących

Dwa miesiące temu zostałam mamą. Od samego początku karmię swoją córeczkę piersią. Dobrze się odżywiam i stosuję się do zaleceń dla matek karmiących jednak mam wrażenie, że czasami to nie wystarcza. Chodzi o to, że moja córka mało przybiera. Lekarz mówi, co prawda, że niektóre dzieci tak mają i waga mojej córki jest w dolnej granicy normy, więc wszystko jest w porządku. Może pop prostu taki jest urok mojej małej córeczki i mam się tym na razie nie przejmować. 

Herbata ze składnikami odżywczymi

herbata pukkaZawsze staram się stosować do zaleceń lekarzy jednak postanowiłam poszukać jeszcze informacji na własną rękę. Jestem członkiem grupy dla mam na jednym z popularnych serwisów społecznościowych. Opisałam na nim swoją historię i okazało się, że inne dziewczyny miały podobną historię. Dwie z nich poleciły mi, żebym spróbowała pić specjalną herbatkę dla kobiet karmiących, która w składzie ma naturalne składniki. Poczytałam trochę na temat tego co to jest ta herbata Pukka. Okazuje się, że rzeczywiście jest to specjalna mieszanka naturalnych składników dla matek karmiących piersią. Zresztą nie tylko, ponieważ herbata Pukka to również inne mieszanki dla ludzi zdrowych oraz dla tych, którzy walczą z różnymi dolegliwościami. Postanowiłam, że wypróbuję, ponieważ herbatka ma bardzo dobry skład, który dba o układ pokarmowy maluszka oraz o mój organizm. W internecie są bardzo dobre opinię dotyczące tego produktu. Wiele mam poleca właśnie tą herbatkę. Chcę spróbować, ponieważ składniki, które są zawarte w herbacie na pewno mi nie zaszkodzą, a mogą pomóc. Nie chce przyjmować żadnych leków, a nie chciałabym też przerzucać mojej córeczki na mleko modyfikowane. Jeśli specjalna mieszanka herbaty Pukka ma mi pomóc to na pewno chcę skorzystać. Zresztą nie ja jedna jestem w takiej sytuacji. Jeśli picie herbatki sprawi, że moje mleko będzie miało więcej składników odżywczych dla córeczki to tym lepiej. Być może dzięki temu zacznie ona bardziej przybierać na wadzę. A przynajmniej na tyle, żeby opuścić tą nieszczęsną dolną granicę normy. Bo rzeczywiście córeczka jest bardzo małym dzieckiem. 

Piję herbatkę Pukka już od dwóch tygodni. Powiem szczerze, że znacznie poprawiła ona moje samopoczucie. Nie zauważyłem jeszcze jakiś specjalnych postępów jeśli chodzi o wagę mojej córeczki, ale wiadomo, że to musi przyjść stopniowo. Ja dzięki niej czuję się dużo lepiej, a mam wrażenie, że i moja córka mniej płacze i nie ma tak często kolek. Jeśli to zasługa tej herbaty to jestem jak najbardziej na tak i mam zamiar dalej ją stosować.