Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Hipnotyczne gongi tybetańskie - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Hipnotyczne gongi tybetańskie

Swego czasu, kiedy nie miałam jeszcze dzieci, ani nawet męża (oczywiście miałam już wtedy partnera, który później został moim mężem, ale wspominam te czasy jako czas pełnej wolności), sporo czasu spędzałam na różnego rodzaju warsztatach rozwojowych. Wydawałam na nie mnóstwo kasy, ale też czułam, że bardzo dużo dają mi one jako człowiekowi, że dzięki nim rzeczywiście się rozwijam i docieram do tego, im naprawdę jestem, staje się trochę innym człowiekiem. Uczestniczyłam we wszelkich festiwalach rozwojowych, jakie były organizowane w moim mieście i bardzo to lubiłam.

Koncert na misy i gongi

kosmiczne gongi tybetańskieJeden z takich festiwali szczególnie utkwił mi w pamięci, ponieważ naprawdę świetnie się podczas niego bawiłam, a mimo tego, że było to przeszło dziesięć lat temu, cały czas wracają do mnie wspomnienia z tego festiwalu i są one tak żywe, jakby odbył się on wczoraj, anie lata temu, Cały czas jest kilka rzeczy z tego festiwalu, których używam, mam pytę z jednego z warsztatów. Najbardziej niesamowitym przeżyciem podczas tego festiwalu był cudowny koncert na kosmiczne gongi tybetańskie oraz misy tybetańskie. pamiętam, ze na ten koncert wyciągnęłam sporo osób, mojego partnera, mamę, przyjaciółki i wszyscy byliśmy naprawdę zachwyceni tym, co podczas koncertu się działo. Zarówno gongi, jak i misy tybetańskie podczas grania na nich wydzielają jakieś takie wibracje, które podobno masują narządy wewnętrzne. Poza tym taki koncert ma działanie hipnotyczne, według osoby, która wtedy koncert prowadziła, podczas koncertu każdy z uczestników może mieć różne wizje i w tym czasie jego podświadomość się z nim porozumiewa. mniejsza o większość, w każdym razie koncert był niesamowity, potem jeszcze niejeden raz uczestniczyłam w podobnym, ale żaden nie wzbudził we mnie tak wielkich emocji, jak ten pierwszy, w którym uczestniczyłam I nie jest to tylko moje wrażenie, wszystkim moim bliskim, który w koncerie uczestniczyli, bardzo się on podobał i doświadczyli różnych niezwykłych rzeczy podczas tego koncertu. Warto jest od czasu czasu do czasu wybrać się na seans gry na gongach i misach tybetańskich.

Koncerty na gongi i misy tybetańskie są w Polsce popularne już od dobrych kilku lat i nie ma problemu ze znalezieniem miejsca, w którym taki koncert się dobywa. Koncert na gongi i misy to wspaniałe pzreżycie, pomaga nam się zrelaksować, pomaga nam pogrążyć się w medytacyjnym stanie alfa, poza tym może mieć właściwości lecznice, poprzez masowanie wibracjami wszystkich naszych organów wewnętrznych, całego ciała. Warto posłuchać gongów i mis.