Strona Główna

Wnętrze dla Twojego lokalu

Co oferujemy ?

Poradniki związane z doborem wnętrz

Chciałbyś umeblować mieszkanie lub inny lokal. W naszych publikacjach znajdziesz dużo poradników jak dobrać meble do koloru ścian, wielkości pomieszczenia i oświetlenia.

Wybór spośród tysięcy produktów naszych partnerów

Współpracujemy z najlepszymi producentami mebli oraz akcesorii meblowych. Polecamy tylko sprawdzone produkty, które idealnie spełnią Wasze oczekiwania.

Publikujemy nowości

Interesują Cię nowości ze świata mody wystroju wnętrz. To świetnie ! U nas znajdziesz publikacje na temat najnowszych dzieł prosto z zagranicznych pokazów.

Twój zespół specjalistów

Sebastian Smoczek

Projektant

Katarzyna Więcławska

Konsultant

Diana Rozicka

Projektant

Co mówia nasi klienci

Poszukiwałam pomysów na wystrój mojego salonu fryzjerskiego. Dzięki poradnikom stworzyłam doskonałe połączenie brązu z bielą. Salon wygląda przepięknie. Bardzo dziękuję całemu zespołowi.

Kamila Góral

Swietny serwis. Dzięki wsparciu konsultantów moje mieszkanie całkowicie się zmieniło. Czuję się świetnie w nowej przestrzeniu. Znajomi nie mogą wyjść z podziwu czego dokonałam. Serdecznie polecam.

Daria Zabłotna

Najnowsze wpisy

Potrzebowałam płynu do baniek mydlanych

Jestem animatorką dziecięcą. Teraz, kiedy nadeszło lato mam dużo zleceń na zajmowanie się dziećmi podczas festynów i różnych uroczystości rodzinnych jak rodzinne obiady czy wesela. Latem, zajmowałam się dziećmi głównie na powietrzu. Z doświadczenia wiem, że w takiej sytuacji najlepiej jest zająć dzieci bańkami mydlanymi. Zazwyczaj kupuję płyn do baniek mydlanych w dużych pięciolitrowych butelkach. …

Udany urlop nad wodą

Wakacje to czas, który wielu z nas pragnie spędzić wraz z rodziną lub bliskimi przyjaciółmi. W ciągu roku często nie mamy czasu na towarzyskie spotkania, z partnerem i dziećmi widujemy się tylko w niedziele i przy kolacji, nie ma zbyt wielu okazji na rozmowę, zwierzenia, budowanie wspólnych planów czy relaks. Dlatego właśnie wielu z nas …

Najlepszy kurs pierwszej pomocy w Poznaniu

Po latach zdecydowałam w końcu udać się na kurs prawa jazdy. Było to dość stresujące samo w sobie, choć nie tak bardzo, jak przypuszczałam i z czasem mi przeszło. Jednak wiedziałam, że ucząc się, jak jeździć samochodem, muszę także odbyć kurs pierwszej pomocy. Oczywiście, kursy takie powinny być obowiązkowe dla wszystkich, jednak dla przyszłych kierowców …