Strona Główna

Wnętrze dla Twojego lokalu

Co oferujemy ?

Poradniki związane z doborem wnętrz

Chciałbyś umeblować mieszkanie lub inny lokal. W naszych publikacjach znajdziesz dużo poradników jak dobrać meble do koloru ścian, wielkości pomieszczenia i oświetlenia.

Wybór spośród tysięcy produktów naszych partnerów

Współpracujemy z najlepszymi producentami mebli oraz akcesorii meblowych. Polecamy tylko sprawdzone produkty, które idealnie spełnią Wasze oczekiwania.

Publikujemy nowości

Interesują Cię nowości ze świata mody wystroju wnętrz. To świetnie ! U nas znajdziesz publikacje na temat najnowszych dzieł prosto z zagranicznych pokazów.

Twój zespół specjalistów

Sebastian Smoczek

Projektant

Katarzyna Więcławska

Konsultant

Diana Rozicka

Projektant

Co mówia nasi klienci

Poszukiwałam pomysów na wystrój mojego salonu fryzjerskiego. Dzięki poradnikom stworzyłam doskonałe połączenie brązu z bielą. Salon wygląda przepięknie. Bardzo dziękuję całemu zespołowi.

Kamila Góral

Swietny serwis. Dzięki wsparciu konsultantów moje mieszkanie całkowicie się zmieniło. Czuję się świetnie w nowej przestrzeniu. Znajomi nie mogą wyjść z podziwu czego dokonałam. Serdecznie polecam.

Daria Zabłotna

Najnowsze wpisy

Najlepsze miejsca na konferencję w kraju

Każdy przedsiębiorca, który pragnie rozwoju swojej firmy powinien dbać o relacje biznesowe ze swoimi kontrahentami. Powinien on także pozwalać rozwijać się swoim pracownikom, wzbudzać w nich chęć  rywalizacji i ni dopuścić do spoczęcia na laurach. Idealną okazją do stworzenia takiej rywalizacji jest organizacja konferencji, w której różne spółki mogą opowiadać i przedstawiać swoje plany na …

Wskazania do zastosowania kriolipolizy

Kobiety często są niezadowolone ze swojego wyglądu, starają się zadbać o swoje samopoczucie, stosują różnego rodzaju kosmetyki oraz preparaty pielęgnujące, by zapewnić sobie doskonałą sylwetkę. Jednym z popularniejszych zabiegów medycyny estetycznej jest kriolipoliza, która polega na zamrażaniu tłuszczu, w efekcie czego zmniejsza się podskórna tkanka tłuszczowa. Metoda ta jest skuteczna, wykonywana jest na różnych powierzchniach …

Co wybrać – panele czy parkiet?

Życie z naturą to gorący trend tego roku, gdy mowa o branży aranżacji wnętrz. Coraz częściej przy ich projektowaniu uwzględnia się elementy wykonane z drewna. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się parkiety oraz panele. Chociaż wyglądają one dość podobnie, różnice między jednym a drugim są nie tylko zauważalne, ale też odczuwalne. Różnice między panelami a parkietem …