Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Jak nadać meblom nowe życie? - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Jak nadać meblom nowe życie?

Większość z nas posiada w swoich domach meble zabytkowe. Mimo, że są one stare to je kochamy i darzymy ogromnym sentymentem. Wielu w czasie przeprowadzki czy remontu, wyrzuca swoje meble, bo decyduje się na nowe, ale czy to konieczne. Sami na pewno nie raz widzieliśmy meble wyrzucane na śmietnik, które wcale nie są w złym stanie tylko z jakimiś plamami czy przetarciami. Dlaczego zatem nie korzystamy z renowacji ich? Przecież są firmy meblarskie tapicerskie, które chętnie wymienią nam nasza stara tapicerkę mebli na piękną nową. Nawet dopasują do wyglądu mieszkania.

Praca tapicera meblowego na codzień

sprawdzony tapicer meblowyDobra tapicerka mebli to nie lada gratka. Trzeba nie tylko dobrze wszystko w meblu wyczyścić czy wykleić. Dlatego sprawdzony tapicer meblowy to osoba, która profesjonalnie zajmie się naszymi meblami. Wiadomo, że każda z firm w swoich ulotkach, reklamach czy na stronach internetowych będzie się prezentowała jako solidna, rzetelna. To często najlepszy chwyt marketingowy. Żeby się przekonać co do firmy pierwszym możliwym przykładem tego może być obejrzenie ich realizacji, czyli wykonanych usług. Po drugie warto zasięgnąć opinii tych, którzy z firmy tej skorzystali. Ostatnie to pójść na żywioł i dać jakiś niewielki element do renowacji. Będziemy mieli wgląd na to jak do nas podeszli, a potem możemy sami ocenić pracę wykonaną czy podołali naszym wymaganiom. Renowacja mebli, które są nadal piękne, ale straciły swój urok, to jest jakieś wyjście to tak jakbyśmy dawali im kolejne życie. Nie koniecznie muszą zostać z nami. Możemy je zamiast wyrzucać to oddać do renowacji, a nawet tam są zostawić i osoba może po naprawie sprzedać. Wykorzystanie mebli po renowacji nawet sobie czasem nie zdajemy sprawy jakie mogą być piękne i dodać uroku naszemu wnętrzu. W zależności jak mamy wykończone mieszkanie tak możemy dopasować materiał, żeby się wszystko pięknie zagrało. Oczywiście w zależności od wybranego materiału cena będzie się różniła, a także czas oczekiwania. Tapicerowanie to nie tylko nakładanie materiału nowego, ale takiemu czemuś możemy poddać też drewniane meble.

Tapicerowanie mebli to na pewno lepsze rozwiązanie. To możliwość dawania życia tym meblom. Są rzeczy, które szkoda nam wyrzucić więc nie wyrzucajmy a odnawiajmy. Przecież meble można naprawić, zmienić im pierwszy wygląd na inny. Teraz firmy są tak zaopatrzone, że możemy mieć meble jakie chcemy, a skoro nasze nie są aż tak zniszczone tylko po prostu zmieniła nam się koncepcja to nie ma nic prostszego a i taniej to wyjdzie taka wymiana tapicerki niż zakup nowych, które obecnie są bardzo drogie a też nie zawsze wytrzymałe.