Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Jak skutecznie czyścić pralkę - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Jak skutecznie czyścić pralkę

 

Ponieważ ostatnio mam więcej czasu, zabrałam się za naprawdę porządne wysprzątanie mieszkania. Tak porządne, że żadna perfekcyjna pani domu by mnie nie zagięła. Wyrzuciłam wszystko z każdej szafy i z każdej półki, przejrzałam, pomyłam, co trzeba i umieściłam na nowo w idealnym porządku pozbywając się przy tym rzeczy niepotrzebnych, zniszczonych lub przeterminowanych. Wytrzepałam wszystkie dywany i wyczyściłam kanapy, nie  wspominając nawet o myciu okien, praniu zasłon i firanek oraz myciu żaluzji. Wymyłam wszystkie lampy i żyrandole.

Środki do czyszczenia pralki

środki czyszczące do pralkiZabrałam się do mycia lodówki i piekarnika. Wymyłam również porządnie zmywarkę, chociaż tym akurat zajmuję się dość regularnie. Ostatnio ku mojemu zdziwieniu wyczytałam gdzieś, że również pralkę można, a nawet należy czyścić i jest to wręcz wskazane. O ile wiedziałam o tym, że należy dość regularnie czyścić zmywarkę (w innym wypadku naczynia nie domywają się i brzydko pachną), o tyle kompletnie nie miałam pojęcia, że pralkę również można czyścić. Okazało się, że pozwala to przedłużyć jej żywotność, a także sprawić, że ubrania będą lepiej pachniały i lepiej się dopierały. Od razu, kiedy o tym usłyszałam, ruszyłam do sklepu aby kupić odpowiednie środki czyszczące do pralki. Takie środki, dostępne w proszku lub w płynie, należy wlać lub wsypać do szufladki, do której zazwyczaj wlewamy proszek i nastawić na program prania. W tym czasie nasza pralka się doskonale wyczyści, zostaną usunięte wszelkie zanieczyszczenia oraz kamień, a my będziemy ponownie cieszyć się świeżymi ubraniami i naszą wspaniale działającą pralką. Czynność tę należy wykonywać co około trzy miesiące, czyli podobnie  jak przy czyszczeniu zmywarki. Spróbowałam wyczyścić swoją pralkę i okazało się, że to naprawdę działa, ubrania wyprane po czyszczeniu były o wiele świeższe i lepiej pachniały, były także dużo lepiej wyprane. teraz, kiedy już o tym wiem, z pewnością będę regularnie czyścić swoją pralkę, alby dobrze działała mi przez jak najdłuższy czas. Jestem bardzo zadowolona z kupionego środka do czyszczenia.

Wszelkie sprzęty agd należy od czasu do czasu czyścić, aby przedłużyć ich żywotność i sprawić, by pozostawały cały czas równie skutecznie. Również pralkę należy regularnie czyścić, co pozwala usunąć z niej wszelkie potencjalne zanieczyszczenia oraz kamień. Można dostawać wiele różnych specyfików do czyszczenia pralka, niektóre są dostępne w płynie, inne w proszku, każdy na pewno znajdzie coś, co w jego przypadku sprawdza się najskuteczniej.