Jak szybko nadać przesyłkę kurierską?

Razem z przyjaciółką prowadzę internetowy sklep z meblami, wyposażeniem i dekoracjami do domu. Meble, wyposażenie są ekologiczne, wykonana z naturalnych surowców: drewna, bambusa, trawy morskiej. Bardzo lubimy nasz sklep, cieszy się on w sieci dużą popularnością. Mamy naprawdę dużo zamówień, co bardzo nas cieszy. Chcemy rozszerzyć nasz asortyment o ekologiczne świece, mydła, naturalne kosmetyki.

Przesyłki kurierskie do obsługi sklepu internetowego

profesjonalna wycena przesyłki kurierskiejSprzedaż w naszym internetowym sklepie rośnie, mamy codziennie wo wysłania kilkanaście paczek.  Wysyłamy je tradycyjnie poczta, jednak jest to dosyć uciążliwe. Musiałyśmy z przyjaciółką pomyśleć o innej formie wysyłki naszych produktów. Wpadłyśmy na pomysł wysyłki zamówień kurierem. Była nam najpierw potrzebna profesjonalna wycena przesyłki kurierskiej. Poprosiłyśmy firmę kurierską, która znajdowała się obok nas, o ofertę i wycenę naszych przesyłek. Aby wycenić przesyłkę kurierską podałyśmy niezbędne i najczęściej wysyłane wymiary naszych paczek. Podałyśmy wagę, długość, szerokość i wysokość. Firma profesjonalnie wyceniła nasze przesyłki, które najczęściej wysyłamy. Jeżeli paczka będzie miała inny wymiar to bez problemu wycenią nam ja i wyślą do klienta. Byłyśmy bardzo zadowolone ze współpracy z kurierami. Nasze paczki były odtąd ekspresowo i bezproblemowo doręczane do klientów. Cena za wysyłkę towarów była bardzo konkurencyjna. Nasi kurierzy okazali się  profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem w branży kurierskiej. W ofercie naszego sklepu pojawiła się ostatnio przepiękna dwudrzwiowa szafa z drzewa bambusowego. Cena za nią była zawrotna ale miałyśmy nadzieję, że znajdzie nowego właściciela. Po dwóch tygodniach znalazł się kupiec na szafę. Byłyśmy z tego powodu bardzo zadowolone i usatysfakcjonowane. Bałyśmy się jedynie, że będzie problem z jej dostarczeniem do klientki. Z pomocą przyszła nam nasza firma kurierska, która fachowo i szybko wyceniła koszt przesyłki. Okazało się, że koszt nie był wcale taki wysoki. Szafa bez problemu dotarła kurierem do nowej właścicielki.

Na naszym na szczęście powstaje coraz więcej firm, oferujących przewóz przesyłek, paczek. Są to firmy logistyczne posiadające sieć oddziałów i zatrudniających kurierów z danego regionu. Duże firmy kurierskie posiadają swoje punkty w całej Polsce, jak również za granicą. Dzięki temu mogą świadczyć usługi na całym świecie i każdego dnia dbać o zadowolenie swoich klientów. Moim zdaniem nasz internetowy sklep działa dzięki kurierom perfekcyjnie.