Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Jak wybrać odpowiedniego stylistę - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Jak wybrać odpowiedniego stylistę

Dzisiaj wcale nie jest trudno się ubrać, ale i niektórzy mają niezwykle ogromny problem aby znaleźć odpowiednie ubrania dla siebie, które pasują idealnie. Niestety jest to coraz większy problem ludzkości- odpowiednio się ubrać, gustownie i ze smakiem, albo i żeby wszystko do siebie pasowało i żeby był zachowany dress code. Na szczęście są od tego odpowiedni specjaliści, którzy nas ubiorą i pomogą. 

Jak się odpowiednio ubrać? 

szkolenie dress codeW odpowiedzi na potrzeby rynku, wszystkie galerie handlowe powoli zaczynają dysponować tego typu usługami. Albo zdarza się i tak, ze jakiś sklep z eleganckimi koszulami, sukniami wieczorowymi również ma swojego stylistę, który podczas wyboru odpowiedniej kreacji zrobi nam szkolenie dress code, oczywiście nie miałoby to sensu, gdybyśmy nie powiedzieli na jaka okazję się szykujemy. Bardzo istotne jest również to czy idziemy w parze gdzieś czy nie, bo wtedy stylista dobierze ubiór drugiej osoby tak, aby pasował  do kobiety. Zanim jednak umówimy się na zakupy, warto zrobić research sieci i poszukać kogoś naprawdę odpowiedniego. oczywiście warto wcześniej poczytać, komentarze czy opinie klientów, ponieważ w momencie wyboru stylisty jest to bardzo kluczowe. Podczas spotkania profesjonalny stylista, który udzieli rad w kategorii dress code, oczywiście zapyta, na jaką okazję chcemy się ubrać, jaki jest nasz rozmiar, co uważamy za nasz kompleks a co nie. W jakich sklepach najczęściej robimy zakupy i co lubimy. Zanim wyjdziesz z domu dowiesz się jakie sklepy odwiedzisz, wiec nie jedziecie w ciemno. Stylista również powinien odpowiadać za plan dnia, po to aby nie tracić twojego cennego czasu oraz pieniędzy. Za pierwszą godzinę ze stylista możesz nawet zapłacić do 500 złotych, kolejne godziny to już zwyczajowo coraz mniej się płaci.  Profesjonalny stylista, nie narzuca, pomaga, doradza i argumentuje, nie narzuca swojego zdania, jeżeli cos mu sie nie podoba a ty jednak chcesz zostać przy tej rzeczy, to on to rozumie. pamiętajmy, ze podczas zakupów stylista powinien regularnie donosić rozmiary do szatni, czy przynosić dodatki i pokazać, że warto na przykład do tej sukienki dobrać tę kolię. to bardzo cenne.

Profesjonalny stylista nie sprowadza się tylko do zakupów, ale również to przedstawienia podstawowych zasad stylizacji, dress code. Do tego pomaga przy wyborach odpowiednich ubrań czy kolorów. Taka osoba powinna być tolerancyjna i nie narzucać swojego zdania, musi wiedzieć, ze to nie ona jest najważniejsza, podczas takiego spotkania, tylko klient.