Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Jak wykonać manicure hybrydowy? - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Jak wykonać manicure hybrydowy?

Wiele osób z pewnością wie czym jest manicure hybrydowy. Staje się on coraz bardziej popularny, a bardzo duża część kobiet decyduje się na zakup własnego zestawu do wykonywania takich paznokci. Manicure hybrydowy jest bowiem dość prosty w wykonaniu, dlatego warto spróbować w tym swoich sił. Jednakże, do jego zrobienia potrzebnych jest kilka niezbędnych akcesoriów. W co należy się zaopatrzyć? I jak wykonać estetyczny manicure hybrydowy? W poniższym tekście postaram się nieco przybliżyć ten temat.

Profesjonalne akcesoria do manicure hybrydowego – co dalej?

paznokcie hybrydowe - akcesoria dla kosmetyczekZe względu na stale rosnącą popularność manicure i usług kosmetycznych, warto zastanowić się nad otwarciem własnego salonu. Jednak, aby to zrobić, należy najpierw odbyć kursy, aby zdobyć wartościowe certyfikaty, które pozwolą na wykonywanie tego zawodu. Oprócz tego, trzeba zaopatrzyć się w profesjonalny sprzęt, bez którego nie uda się wykonać tego rodzaju manicure. Potrzebne nam będą specjalne lakiery, baza oraz lampa UV. Poza tym, musimy mieć na wyposażeniu pilniki, patyczki drewniane, cążki do skórek oraz waciki. Jeśli chodzi o paznokcie hybrydowe – akcesoria dla kosmetyczek znajdziemy w wielu specjalistycznych sklepach, zarówno stacjonarnych jak i internetowych. Warto też zainwestować w dobrą lampę, która oświetli paznokcie klientek i pozwoli na zrobienie dokładnego manicure. Dla zapewniania wygody należy także zakupić wałek, który będzie podpórką dla rąk. Kiedy już zaopatrzymy się w niezbędny sprzęt i akcesoria, możemy przystąpić do robienia paznokci hybrydowych. Na początek należy nadać im odpowiedni kształt z użyciem pilników, wyciąć skórki oraz odtłuścić powierzchnię płytki. Dzięki temu lakier będzie wyglądał lepiej oraz będzie trwalszy. Następnie musimy pomalować paznokcie bazą, na której umieszcza się lakier hybrydowy. Każdą kolejną warstwę utwardza się w lampie UV. Na koniec na lakierze można umieścić różne efekty, zdobienia czy wzory. Przydadzą się do tego specjalne pędzelki. Wszystko to pokrywa się tak zwanym topem, aby manicure był trwały.

Manicure hybrydowy swoją niesłabnącą popularność zawdzięcza przede wszystkim prostocie wykonania oraz temu, że utrzymuje się na paznokciach przez bardzo długi czas. Nie niszczy on płytki paznokcia, a jego aplikacja jest szybka. Wystarczy poświęcić kilkadziesiąt minut na jego wykonanie, a potem możemy cieszyć się pięknymi paznokciami nawet przez cały miesiąc. Również możemy dowolnie je ozdabiać, ponieważ każda warstwa lakieru musi być utwardzana w lampie UV, a zanim tam trafi można swobodnie rysować po paznokciu i próbować swoich sił w dekorowaniu.