Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Jaki jest koszt sztucznej trawy? - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Jaki jest koszt sztucznej trawy?

Moi synowie bardzo lubią grać w piłkę. Zrobiłam im na podwórku miejsce do gry w piłkę nożną. Wszystko dookoła zabezpieczyłam siatką, żeby nie wybili okna sąsiadom. Postawiłam im bramki i mogli grać. Był tylko jeden problem. Gleba u mnie na podwórku okazała się bardzo twarda. Dzieci się często przewracały i łapały guzy, i siniaki. Pożaliłam się mojej przyjaciółce, a ona powiedziała że miała taki sam problem, ale kupiła sztuczną trawę i jej dzieci mogą już bezpiecznie grać w piłkę. Postanowiłam również zainteresować się tematem.

Kupiłam gęstą sztuczną trawę w dobrej cenie

gęsta sztuczna trawa - cenaSpytałam się mojej przyjaciółki, jaka jest najlepsza sztuczna trawa do gry w piłkę. Dowiedziałam się od niej, że najważniejsze jest, aby taka trawa była jak najbardziej gęsta. Im bardziej gęsta sztuczna trawa, tym bardziej miękka, a to jest przecież w jej istocie najważniejsze. Taką trawę kupuje się w rolkach i rozkłada w danym miejscu niczym dywan. Jest to bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie. Warto wybrać sztuczną trawę o niskim poszyciu, ponieważ taka jest najbardziej stabilna i minimalizujemy ryzyko, że zacznie się zwijać, co jest szczególnie istotne gdy będą po niej biegać dzieci. Zachęcona pozytywnymi komentarzami mojej przyjaciółki na temat takiej trawy zdecydowałam się zakupić trawę w rolce. Poszukiwania odpowiedniej sztucznej trawy rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: gęsta sztuczna trawa – cena, i zaczęłam przeglądać wyniki. Ceny takiej sztucznej trawy wahały się od kilkunastu do nawet 60 złotych za metr kwadratowy. Zdecydowałam się wybrać dla siebie trawę ze średniej półki cenowej, za około 30 złotych za metr kwadratowy. Przyjaciółka uznała, że taka trawa będzie dla mnie wystarczająca. Składała się ona z polipropylenu i polietylenu. Są to tworzywa atestowane, w pełni bezpieczne dla zdrowia. Taka trawa jest zielona przez cały rok i nie wymaga żadnej pielęgnacji ani konserwacji. Może przez cały rok leżeć na trawniku czy balkonie, a jej kolory nie płowieją od słońca ani nie farbują podczas deszczu.

Zamówiłam odpowiednią ilość sztucznej trawy i już kilka dni później kurier dostarczył moją przesyłkę i mogłam zacząć rozkładać trawę na dziecięcym boisku. Montaż sztucznej trawy był bardzo prosty. Wykładzina była stabilna i bardzo dokładnie przylegała do podłoża. Co najważniejsze nie odstawała, więc była bezpieczna w użytkowaniu. Jestem bardzo zadowolona z tego, że udało mi się znaleźć tak dobrą sztuczną trawę w tak przystępnej, niskiej cenie. Jestem z niej bardzo zadowolona.