Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Jaki kocyk jest najlepszy? - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Jaki kocyk jest najlepszy?

Sen dla naszego dziecka jest bardzo ważną sprawą. Przede wszystkim dlatego, że to dzięki snu nasze dziecko się regeneruje. Sen w okresie niemowlęcym i później w dziecięcym osiąga nawet kilkunastu godzin w ciągu całej doby. Nie ma w tym niczego dziwnego. Wynika to głównie z tego, że dziecko nierzadko rozkłada sobie sen na różne partie dnia. Czasem jest to pół godziny, a później się budzi.

Kocyk szyty na miarę

kocyki minky 75x100Innym razem małe dziecko – zwłaszcza niemowlę jest w stanie przespać za jednym razem, aż kilkanaście godzin. Wszystko jest oczywiście uzależnione przede wszystkim od danego dziecka. Nie mniej jednak bardzo ważną sprawą jest nic innego jak oczywiście odpowiednie przygotowanie do spania. Tak, aby nasz mały użytkownik miał miękko i wygodnie no i oczywiście ciepło. Bez tego się nie obejdzie. Dlatego, też bardzo przydatne będą w tej sytuacji kocyki minky 75×100. Jeżeli Twoje dziecko ma problemy ze spaniem, powinieneś wypróbować metodę z kocykiem. Często dziecko uspokaja się i wycisza kiedy przytuli się do ciepłego kocyka. To bardzo dobra i sprawdzona metoda. Wielokrotnie miałam taka sytuację kiedy usypiałam dziecko. Sprawdzajmy zatem, aby dany kocyk był miękki, delikatny w dotyku. Tak, aby nie gryzł naszego dziecka – określając to przysłowiowo. Wybierajmy, też produkty, które będą łatwe w utrzymaniu. Czyli takie, które można bez problemu prać. Dzięki temu nasz maluszek, będzie miał zawsze czystą i nieskazitelną świeżość, a jednocześnie będzie zdrowy. Taki kocyk to nie tylko tak zwana terapia uspokajająca, ale i posiada on funkcję praktyczną. Przede wszystkim grzeje nasze dziecko. Jest to idealny sposób zwłaszcza zimą, kiedy temperatury sięgają minusowych stopni. Taki kocyk będzie idealnym rozwiązaniem. Zawsze dodatkowa nawierzchnia ciepła sprawi, że będzie to dodatkowe zabezpieczenie w trakcie zimy, kiedy będziemy smacznie spać. Na szczęście rynek kocyków daje nam bardzo duże możliwości. Zarówno jeżeli idzie o kolorystykę, ale nie tylko podobnie ma się sprawa, jeżeli chodzi o rozmiar czy to z jakiego materiału został on stworzony. To daje nam bardzo duże możliwości wyboru.

Musimy oczywiście zwrócić uwagę na rozmiar. Naturalną sprawą jest to, że dobieramy rozmiar do danej wielkości dziecka. Im dziecko jest większe, starsze tym nasz kocyk powinien być większy. Okres świąteczny to idealny moment na to, aby wyposażyć się właśnie w taki koc. Będzie wspaniałym prezentem dla przyszłej albo obecnej mamy, która posiada tak zwanego małego brzdąca. To doskonały pomysł na prezent.