Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Jakim zabiegiem jest mezoterapia igłowa? - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Jakim zabiegiem jest mezoterapia igłowa?

W obecnych czasach wiele osób chętnie korzysta z usług kosmetyczki, która jest w stanie zaradzić wielu naszym problemom związanym z cerą i jej niedoskonałościami. Zabiegi wykonywane są przez kosmetyczki przy użyciu wielu różnych sprzętów, dzięki czemu możliwe jest osiąganie różnych efektów. Jednym z zabiegów jest mezoterapia, która może być wykonywana na kilka sposobów. Wśród tych sposobów znaleźć możemy te, które cechują się większą i mniejszą inwazyjnością w naszą skórę.

Popularność mezoterapii igłowej

mezoterapia igłowa cennikJednym z typów mezoterapii jest mezoterapia igłowa. Jest to jeden z najpopularniejszych zabiegów wykonywanych przez kosmetyczkę, a już na pewno najpopularniejszym wśród różnych rodzajów wykonywanych mezoterapii. Jeśli chodzi o mezoterapię igłową, w gruncie rzeczy polega ona na dostarczeniu naszej skórze substancji odpowiadających za jej sprężystość i elastyczność, czyli przede wszystkim kwasu hialuronowego i kolagenu, a także innych wartości odżywczych, wśród których znajdziemy witaminy, różnego rodzaju mikroelementy i aminokwasy. Mezoterapia igłowa nazywana jest też iniekcyjną, ponieważ odpowiednie substancje dostarczane są do skóry przy wykorzystaniu strzykawki wyposażonej w igłą. Oznacza to, że substancje te wstrzykiwane są do naszej skóry, by poprawić jej kondycję. Ze względu na przebieg zabiegu, efekty możliwe są do osiągnięcia w bardzo szybkim tempie – są one bowiem wstrzykiwane bezpośrednio do warstwy skóry właściwej, co powoduje natychmiastowe zmiany w jej strukturze. Ze względu na formę podawczą stosowaną w mezoterapii igłowej, możliwe jest bardzo szybkie dotarcie do konkretnych miejsc, które wymagają interwencji kosmetycznej – np. miejsca, w których powstają zmarszczki na naszej twarzy. Mezoterapia igłowa cennik swój uzależnia od obszaru, na którym ma zostać wykonany zabieg i efektu, jakiego oczekujemy. Aby zabieg kosmetyczny mógł przynieść odpowiednie i szybkie efekty, potrzebne są odpowiednie preparaty, które to umożliwią. Z tego też względu kosmetyczki i specjaliści zajmujący się medycyną estetyczną, dbają o to, by wyposażać się w nie tylko u najlepszych producentów gwarantujących właściwe bezpieczeństwo, ale też skuteczność produktu.

Mezoterapia wykorzystywana jest nie tylko przy redukowaniu niedoskonałości naszej twarzy, ale również w przypadku, gdy chcemy pozbyć się cellulitu, rozstępów, przebarwień na naszym ciele. Zabieg ten doskonale sprawdzi się także w momencie, kiedy będziemy chcieli lokalnie pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej albo pobudzić nasze włosy do szybszego wzrostu. Do wykonywania mezoterapii wymagany jest odpowiedni sprzęt i kwalifikacje, warto więc to wszystko zweryfikować wybierając gabinet kosmetyczny.