Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Karma bez zbóż od Canagan - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Karma bez zbóż od Canagan

Powszechny już niemal dostęp do internetu sprawia, że właściciele zwierząt zaczynają charakteryzować się większą wiedzą i świadomością związaną z żywieniem swoich domowych pupili. Z tego też powodu coraz większa liczba właścicieli psów dopytuje weterynarzy i osoby pracujące w sklepach zoologicznych o właściwą karmę dla swojego zwierzaka, pytając, które karmy nie zawierają w swoim składzie zbóż. Dlaczego tak ważne jest, by nasz pies jadł karmę pozbawioną zbóż?

Zdrowy pies dzięki karmie bez zbóż

canagan country game bez zbóżKażdy pies – bez względu na rasę – powinien odżywiać się wyłącznie karmą pozbawioną zbóż. Zależność ta dotyczy zarówno karmy suchej jak i mokrej. Jest to bardzo ważne ze względu na fakt, iż układ pokarmowy psa jest zasadniczo krótszy niż układ pokarmowy człowieka, przez co pies nie jest w stanie w żadnym stopniu strawić wszelkiego typu zbóż i produktów zbożowych, które znajdują się w jego posiłku. Jednocześnie pokarm tego typu podrażnia jelita psa, powodując problemy z załatwianiem się, ale również często wywołując alergię skórną. To wszystko sprawia, że wybierając karmę dla psa przede wszystkim powinniśmy zwracać uwagę, czy w jej składzie nie znajdują się zboża. Warto tutaj zaznaczyć, że obecność owoców i warzyw nie jest zabroniona, a wręcz jest wskazana. Doskonale zbilansowanym składem karmy dla psa charakteryzuje się produkowana przez firmę Canagan Country Game bez zbóż. Jest to jeden ze smaków karmy dla psów produkowanych przez Canagan i dostępna jest zarówno w wariancie karmy suchej, jak i jako karma mokra, dzięki czemu możliwe jest stworzenie idealnego zestawu dla naszego pupila. Country Game charakteryzuje się smakiem, w którym dominuje mięso dzikiej zwierzyny. Do wyprodukowania tego typu karmy wykorzystuje się więc świeże i suszone mięso kaczki, królika i sarny, a dodatkowo wzbogaca się je poprzez dodanie do karmy pełnych witamin i minerałów owoców, warzyw i wodorostów. Dzięki temu, pies, który je tego typu karmę zachowuje odpowiednią kondycją fizyczną, ale również cechuje się zmniejszoną ilością problemów zdrowotnych.

Produkty firmy Canagan bez większego problemu zakupimy w dobrych sklepach zoologicznych. Jeśli cenimy sobie wygodę i możliwość wybierania spośród szerokiego asortymentu typów karmy, warto na pewno sprawdzić ofertę internetowych sklepów zoologicznych, które zaproponują nam karmę w opakowaniach różnej wielkości i cechującą się różnymi smakami. Dodatkowo, przy zamówieniu z wykorzystaniem sklepu internetowego możemy cieszyć się dostawą karmy pod wskazany adres, więc nie musimy martwić się jej transportowaniem.