Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Kiedy stosować wypełnianie zmarszczek? - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Kiedy stosować wypełnianie zmarszczek?

Substancje naturalne pozyskiwane z kwasu hialuronowego są wstrzykiwane w skórę w zależności od tego, czego dokładnie potrzebuje skóra i jakie cele chcemy osiągnąć. Czy jest to wygładzenie niewielkiej ilości zmarszczek lub wypełnienie w celu uformowania sylwetki. Wypełniacze pracują od sześciu do dziewięciu miesięcy. W tym czasie organizm sam je przetwarza.

Jak działa kwas hialuronowy?

sprawdzone wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym - łódźKwas hialuronowy jest jedną z substancji stosowanych jako naturalne wypełniacze, ponieważ są one wytwarzane przez sam organizm człowieka. Cechą takich wypełniaczy jest ich fizjologiczny charakter – nie mają działania rakotwórczego. Ich działanie może być tymczasowe, ale są bezpieczne. Wprowadzając do organizmu specjalnie wyselekcjonowane substancje, dokonujemy zmian tkanek miękkich (zwiększamy ich objętość). Ta minimalnie inwazyjna technika okazała się dobrym sposobem na poprawienie kształtu, który utracił swoją doskonałość z powodu starzenia się, ekspozycji na światło słoneczne, urazów, blizn lub chorób. Wypełniacze skórne pomagają niwelować lub łagodzić skutki starzenia się skóry, które objawia się spadkiem napięcia skóry i powstawaniem zmarszczek w wyniku „wypłukiwania” podskórnej tkanki tłuszczowej i kolagenu. Obszary, które można skorygować wypełniaczami to zmarszczki gładzizny czoła, okolice kącików ust, fałdy nosowo-wargowe, zmarszczki górnej i dolnej wargi oraz zmarszczki uśmiechu. Tam wszędzie można zastosować sprawdzone wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym – Łódź oferuje klinikę, gdzie wypełniacze mogą również pomóc skorygować zapadnięte policzki, zmienić kształt podbródka i czubka nosa. Mogą być stosowane do wypełniania blizn potrądzikowych. Z reguły zmarszczek w kącikach oczu nie koryguje się wypełniaczami: skóra jest tu bardzo cienka, a wstrzyknięcie wypełniacza może prowadzić do powstawania guzków. Tutaj bardziej stosuje się toksynę botulinową. Jeśli zmarszczek jest dużo, wypełniacze również nie są tutaj odpowiednie. Takie zmarszczki zostaną skuteczniej zlikwidowane lub wygładzone za pomocą okrężnego liftingu lub peelingu chemicznego.

Kwas hialuronowy to substancja obecna w środkowych warstwach skóry właściwej. Ma ogromną zdolność wiązania wody, dlatego to ona tworzy objętość naszej skóry. Wraz z wiekiem ilość kwasu hialuronowego w skórze maleje, zmniejsza się również ilość kolagenu i elastyny ​​– skóra starzeje się, traci elastyczność, staje się sucha i odwadnia się. Stosując kwas hialuronowy możemy skutecznie wpływać na wygląd naszej twarzy, a także innych elementów ciała.