Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Kilka słów o naszym nowym narożniku - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Kilka słów o naszym nowym narożniku

Kilka tygodni temu zdecydowałam się na wykonanie remontu w naszym salonie. Długo nosiłam się z takim zamiarem, ale ostatecznie udało się. Była na to najwyższa pora. Remont był naprawdę gruntowny. Dlatego, też musieliśmy wymienić nawet meble. Malowanie ścian, wymiana całego umeblowanie, położenie nowych paneli drewnianych i zmiana zasłonek. Oczywiście odmalowaliśmy, także wszystkie włączniki światła i zmieniliśmy oświetlenie.

Nowy narożnik w naszym salonie marzeń

nowoczesne narożniki tapicerowanePracy było naprawdę dużo, ale zdecydowanie się to opłacało. Długo zastanawialiśmy się nad tym jaki rodzaj mebli mamy kupić, aż w końcu padło na narożnik i dwa fotele wypoczynkowe. Głównie interesowały nas nowoczesne narożniki tapicerowane. Chcieliśmy, aby nasz nowy salon był nowoczesny, jasny, przestronny i przede wszystkim wygodny. Moim ogromnym marzeniem było to, aby to pomieszczenie było, także bardzo funkcjonalne. Z racji tego, że nie mamy gigantycznego mieszkania musieliśmy wszystko zagospodarować w taki sposób, aby zaoszczędzić maksymalną ilość miejsca i żeby wszystko miało tak zwane: „ręce i nogi”. Po wspólnym przemyśleniu sprawy, doszliśmy wspólnie do wniosku, że najlepiej będzie jeżeli zdecydujemy się właśnie na zakup narożnika. Z powodzeniem możemy postawić go w jednym z rogów naszego salonu, a tym samym maksymalnie wykorzystać przestrzeń jaką dysponujemy. Nasza koncepcja sprawdziła się rewelacyjnie – nawiasem pisząc. Udało nam się zrobić z małego pomieszczenia, pokój dla całej rodziny. Napiszę o tym nieco później. Kolejnym pytaniem, które zaprzątało nam głowę to oczywiście: Jaki rodzaj narożnika ma to być? Czy konkretnie pisząc, chodziło o dobór tapicerki. Z tego tytułu, że mamy dzieci uznaliśmy, że najlepiej będzie jeżeli wybierzemy jednak mebel, który nie będzie, aż tak podatny na zabrudzenia. Po naradzie chcieliśmy, także zrezygnować z bardzo jasnych kolorów. Między innymi takich jak beż, biel, czy błękit, albo brudny róż. Postawiliśmy na standardowe rozwiązania. Ciemny narożnik, jasne dodatki, zasłonki, ściany i dywan. Tym też sposobem nie mamy poczucia, że znajdujemy się w jakimś ośrodku szpitalnym, tylko zwyczajnie – jesteśmy w domu.

Ogólnie podsumowując, jesteśmy bardzo zadowoleni z tej całej metamorfozy. Osobiście, w końcu czuję, że naprawdę żyję. Mogę odetchnąć pełną piersią w moim nowym salonie. Jeżeli idzie o narożnik, to sprawdza się on doskonale. Po tym czasie użytkowania, nadal prezentuje się bardzo okazale. Polecam każdemu, żeby – jeżeli tylko czuje taką potrzebę, wprowadzać w swoje życie, takie właśnie zmiany.