Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Kolorowy, fartuchowy zawrót głowy - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Kolorowy, fartuchowy zawrót głowy

Witam wszystkich bardzo serdecznie! Jak niektórzy wiedzą, od jakiegoś czasu, szukałam swojej życiowej drogi. Mówiąc konkretniej, szukałam swojego sposobu na biznes. Po kilku miesiącach mogę powiedzieć, że znalazłam. Długo się nad tym zastanawiałam. Zacznijmy jednak od samego początku.

Fartuchy dla każdego – kolorowy biznes

kolorowy fartuch z logoZabierając się za ten cały proces, zaczęłam od wypisania na zwykłej kartce, rzeczy, które umiem robić, ale przede wszystkim takich, które sprawiają mi frajdę. Po wielu analizach uznałam, że uwielbiam gotować, szyć i otaczać się pięknymi rzeczami. W brew pozorom, szukanie swojej ścieżki zawodowej nie było wcale takie trudne. Jak nie trudno jest się domyślić, powiązałam je ze sobą. Uznałam, że doskonałym pomysłem będzie własna produkcja fartuchów kuchennych. Szczerze powiem, na samym początku miałam lekkie obawy. Nawet moja siostra, patrzyła na to dosyć sceptycznie. Szczególnie działo się tak z tytułu konkurencji. Jednak jak się później okazało kolorowy fartuch z logo, jest marzeniem nie jednego klienta, człowieka a wielu. Stwierdziłam, że będzie dobrze, jeżeli będę stosowała indywidualne podejście. Co to znaczy? Rynek obsypuje nas masą projektów, materiałów, tworzyw. Są to z reguły dobre rzeczy, jednak czasem ( na moje oko ) brakuje w tym po prostu indywidualizmu. Czyż nie tak? Nie zgodzicie się ze mną? Kolorowy fartuch z indywidualnym wzorem, to to czego ludzie szukają. Nie pomyliłam się. Po zajęciu się wszystkimi formalnościami, przystąpiłam s moją siostrą do produkcji. Jednym z najważniejszych i zarazem najtrudniejszych zadań był wybór tworzywa. Mimo wielkich analiz, postawiłyśmy na bawełniane tworzywa. Po pierwsze są najbezpieczniejsze, po drugie są bardzo łatwe w utrzymaniu. Kwestie prania i prasowania nie stanowią większego problemu. Postawiłyśmy na kolory. Naszą grupą docelową są głównie rodziny z dziećmi. Zwłaszcza takie, które uwielbiają gotować. Razem! Ze swoimi pociechami! Jak wiadomo barwy poprawiają samopoczucie. Działają antydepresyjnie. Kolorowe fartuchy są piękne, a jednocześnie funkcjonalne. To mamy i pociechy lubią najbardziej. Praktyczność połączona z tym co cieszy oko.

Myślę, że dbanie o takie szczegóły, jest bardzo ważne. Przede wszystkim dlatego, że dzieci od tak zwanego małego uczą się pewnych funkcji, obowiązkowości. Takie fartuszki mogą bardzo w tym pomóc. Dzieci uwielbiają takie właśnie rzeczy. Czują się wówczas ważniej, widzą, że robią coś ważnego. Polecam wszystkim – może to właśnie zachęci wasze pociechy, do wspólnych wypieków i gotowania!