Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Komfortowe autka na akumulator dla dzieci - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Komfortowe autka na akumulator dla dzieci

Chciałabym kupić dla mojego synka nowoczesne autko na akumulator, które nie będzie droższe niż pięćset złotych. Udało mi się tylko tyle uzbierać, ale mam nadzieję, że wystarczy, inaczej będę musiała pożyczyć pieniądze od mamy. Z tego, co wiem, to Maksymilianek marzy o sportowym, żółtym pojeździe na akumulator. Nie mam czasu chodzić po centrum handlowym, bo do późna pracuję. Najlepszym rozwiązaniem będzie kupienie pojazdu w sklepie internetowym z zabawkami. Znam kilka takich sklepów, więc zaraz przejrzę dostępne oferty sprzedażowe.

Bogata oferta sprzedażowa w sklepie z zabawkami

małe auta dla dzieci na akumulatorWeszłam na stronę sklepu online z zabawkami i jestem pod wrażeniem niezwykle bogatej oferty sprzedażowej. Ku mojemu zadowoleniu, okazało się że cały asortyment w sklepie został objęty pięćdziesięcioprocentową zniżką. Promocja trwa tylko do końca dnia, więc pozostało mi raptem kilka godzin. Interesują mnie małe auta dla dzieci na akumulator, najlepiej sportowe i w kolorze żółtym. Znalazłam kilka takich pojazdów w różnych cenach. Już za czterysta pięćdziesiąt złotych można kupić fajne auto sportowe z bogatym wyposażeniem. Pojazd posiada najlepszy rodzaj akumulatora – żelowy, który jest bardzo wydajny. Jedno naładowanie wystarczy, żeby przejechać aż trzydzieści osiem kilometrów. Pojazd ma wygodne, skórzane siedzenie, klakson, nowoczesny panel, miernik zużycia akumulatora, pompowane kola i oświetlenie typu LED. Auto ma solidne amortyzatory, dzięki którym można poruszać się pojazdem nawet po nierównej nawierzchni i krawężnikach. Sklep oferuje do każdego pojazdu, oprócz tej dużej zniżki, także kask gratis i pokrowiec przeciwdeszczowy. Jeśli chodzi o maksymalną prędkość, jaką może osiągnąć auto, to wynosi ona dziewięć kilometrów na godzinę. Nie będę się już dłużej zastanawiać, tylko od razu zamówię to sportowe auto na akumulator. Przesyłka jest za darmo, też tylko do północy, inaczej musiałabym zapłacić dwadzieścia dwa złote. Zapłacę przelewem z konta bankowego.

Zamówienie złożone, teraz pozostaje czekać co najmniej kilka dni. Jeżeli się okaże, że produkt nie spełni oczekiwań mojego dziecka albo jest niezgodny z opisem, wtedy mam prawo dokonać jego zwrotu. Ustawodawca przewidział na to czternaście dni, ale sklep przyznaje aż dziewięćdziesiąt dziewięć. Auto ma dwuletnią gwarancję i możliwość darmowego serwisowania w salonie. Ciekawym elementem wyposażenia jest pilot, dzięki któremu rodzic może zmniejszyć prędkość jazdy albo całkowicie wyhamować. To gwarantuje bezpieczna jazdę naszej pociechy.