Kompaktowe kasy do sklepu

Tak jak każdy obiekt handlowy, nasze sklepy miały obowiązkowo kasy fiskalne na każdym stanowisku handlowym. Nie były to jednak nowoczesne modele, gdyż działały one od czasu gdy sklepy powstawały. Miały więc już swoje lata, i nie były uważane przez pracowników za najwygodniejsze. Co gorsza, awarie zdarzały się coraz częściej. Potrzebna więc była natychmiastowa wymiana, gdyż nie chcieliśmy by problemy z kasami zaburzały normalne funkcjonowanie któregokolwiek obiektu.

Zaawansowane wyposażenie fiskalne do nowoczesnego sklepu

kasy fiskalne wysokiej jakości braniewoNajszybszym sposobem na usunięcie problemów z kasami byłoby oczywiście kupienie tych samych modeli, aczkolwiek nowych, od producenta. Nie było to jednak optymalne wyjście, zwłaszcza że kasy nie należały do szczególnie wygodnych, i szczególnie nowi pracownicy uskarżali się na ich zawiłe sterowanie i niejasno opisane funkcje, toteż zdecydowaliśmy się na wymianę urządzeń na nowocześniejsze, lepsze i wygodniejsze. Po porównaniu wszystkich dostępnych nam modeli wybraliśmy kasy fiskalne wysokiej jakości Braniewo jest siedzibą producenta sprzętu elektronicznego, od którego mieliśmy kupić kasy, mające zastąpić wszystkie dotychczasowe urządzenia we wszystkich sklepach naszej sieci. Nowe kasy miały być znacząco lepsze i nowocześniejsze niż nasze stare urządzenia, przede wszystkim pod względem funkcjonalności i komfortu obsługi. Nie były to już duże, analogowe urządzenia, zajmujące prawie całą przestrzeń stanowiska, a nowoczesne, dotykowe kasy, które miały rozmiary sklepowych skanerów, aczkolwiek funkcjonalność i możliwości standardowych kas fiskalnych. Oczywiście, było to ogromne usprawnienie, które w znaczący sposób poprawiło jakość obsługi klientów, ale również i wygodę pracowników. Nowy sprzęt, jak się okazało, nie był wcale bardziej skomplikowany, a wręcz przeciwnie. Większość pracowników od razu zapoznała się z jego funkcjami i potrafiła go obsługiwać bez szczególnego przeszkolenia.

Kasy mogły być więc wdrożone natychmiast po ich zakupie i zamontowaniu na wszystkich obiektach. Co więcej, nie wymagały one ekstensywnego programowania, tak jak miało to miejsce w starych urządzeniach, gdyż należały do całkowicie kompatybilnych z każdym rodzajem oprogramowania sklepowego, zarówno nowoczesnego jak i tego które było używane od wielu lat bez żadnych modernizacji. Kasy które zamontowaliśmy w miejscu starych urządzeń sprawdziły się idealnie, mimo iż były one stosunkowo tanie i nieskomplikowane, i spełniały swoje zadanie lepiej niż nasze poprzednie urządzenia.