Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Korzystamy z zabiegu Dr Cyj - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Korzystamy z zabiegu Dr Cyj

Problemy dotyczące wypadania włosów dotyczą wielu osób, niezależnie od płci czy wieku. Rozwiązaniem są nowoczesne preparaty wykorzystywane do zabiegów mezoterapii igłowej, które mogą skutecznie pomóc w przypadku problemów dotyczących wypadania włosów oraz przyspieszają odrost nowych. Są polecane w przypadku wszelkich rodzajów łysienia, a także w celu rewitalizacji włosów, zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Czy warto korzystać z takich zabiegów? Jakich efektów możemy się ostatecznie spodziewać po ich wykonaniu?

Decydujemy się na nowoczesne zabiegi Dr Cyj

polecany dr cyjZabiegi mezoterapii peptydowej dają doskonałe efekty zwłaszcza w przypadku łysienia androgenowego, ponieważ w składzie preparatu znajdują się składniki hamujące działanie DHT. Często więc w takim przypadku efektem jest pogrubienie włosów. Oprócz tego zabieg ten jest polecany w przypadku wypadania włosów spowodowanego stresem, stosowanymi lekami, niewłaściwą dietą, a także osłabieniem organizmu. Wypadanie włosów może być także spowodowane niewłaściwą pielęgnacją skóry głowy oraz włosów. Jest to także doskonała kuracja zarówno przed, jak i po przeszczepie włosów. Doskonałym wyborem będzie polecany dr cyj. Unikatowy skład tego preparatu jest efektem dziesięcioletnich badań. W jego składzie znajduje się aż siedem unikatowych peptydów oraz kwas hialuronowy. Sam zabieg mezoterapii pobudza krążenie i poprawia ukrwienie skóry głowy. Jest on podawany poprzez wstrzyknięcie na powierzchni skóry głowy. Poszczególne peptydy znajdujące się w składzie środka mają szerokie działanie. Między innymi pobudzają tworzenie się nowych naczyń włosowatych w istniejących mieszkach włosowych, a także hamują śmierć komórek w ich obrębie. Dodatkowo powodują pobudzenie wytwarzania komórek macierzystych w obrębie mieszków włosowych oraz keratynocytów, które są odpowiedzialne za wytwarzanie keratyny, czyli budulca włosa. Pobudzają oraz przywracają proces pigmentacji włosa, a także wpływają na zahamowanie wypadania włosów. Ten innowacyjny skład, a także nowoczesna technologia powodująca przedłużone uwalnianie substancji aktywnych powoduje, że jest to idealna kuracja.

Zabieg Dr Cyj powinien być wykonywany w czterech zabiegach w odstępach dwutygodniowych. Już po jednej aplikacji preparat ten działa aż przez 14 dni, jest to również jedyny taki zabieg, który gwarantuje stopniowe uwalnianie się składników i ich penetrację. Dla podtrzymania efektów całej kuracji zalecane jest wykonanie specjalnego zabiegu przypominającego po okresie sześciu miesięcy. Jest więc to w pełni innowacyjny i nowoczesny zabieg, który może być rozwiązaniem dla osób mających problemy z wypadaniem włosów.