Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Kupiłem piękny apartament - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Kupiłem piękny apartament

Od dawna planowałem przenieść się na stałe do Szczecina, ponieważ uwielbiałem to miasto. Dużo się tam działo i miałem wielu znajomych. Swego czasu właśnie w tym mieście studiowałem i bardzo się do niego przywiązałem. Przyszedł korzystny dla mnie czas na zmiany i postanowiłem się przeprowadzić. Musiałem znaleźć tylko jakieś fajne mieszkanie.

Zakup apartamentu w centrum miasta 

apartamenty centrum szczecinLokalizacja, która mnie najbardziej interesowała to było centrum miasta. Większość moich znajomych tam mieszkało i dlatego postanowiłem właśnie tam poszukać jakiegoś apartamentu. Kiedy przyjechałem do Szczecina to na czas poszukiwań lokalu zamieszkałem u Andrzeja, mojego kolegi z czasów studiów. Od niego właśnie dowiedziałem się, że na sprzedaż były apartamenty centrum szczecin w nowo wybudowanym bloku i to mnie bardzo zainteresowało. Przejrzałem w internecie ofertę dewelopera i zdecydowałem się następnego dnia do niego zadzwonić. Dostępnych miał pięć apartamentów w tym budynku i pojechałem na miejsce, żeby je obejrzeć. Najbardziej spodobał mi się apartament na ostatnim piętrze, ponieważ miał ogromny taras z pięknym widokiem na panoramę miasta. Cena była dość wysoka, ale stać mnie było na zakup takiego apartamentu i sobie na to pozwoliłem. Pracę w Szczecinie znalazłem od razu, ponieważ polecił mnie w jednym banku mój poprzedni pracodawca, dlatego z utrzymaniem takiego luksusowego apartamentu też nie było problemu. Deweloper był nieco zaskoczony, że od razu zdecydowałem się na zakup tego apartamentu tym bardziej, że płaciłem gotówką. Rozliczyliśmy się ze wszystkim następnego dnia i odebrałem klucze to mojego apartamentu. Andrzej pomógł mi przewieźć wszystkie rzeczy i przy okazji zobaczył moje nowe lokum. Był pod wrażeniem, ponieważ apartament był doskonale wyposażony i przestronny. Kiedy się już urządziłem to zaprosiłem do siebie wszystkich znajomych na parapetówkę. Jedzenie zamówiłem z firmy cateringowej, ponieważ nie miałem czasu, by gotować dla takiej ilości ludzi. Mój apartament wszystkim bardzo się spodobał i każdy był pod wrażeniem. Widok z tarasu zapierał dech w piersi i większą część czasu właśnie tam spędziłem ze znajomymi.

Przeprowadzka do Szczecina była jedną z moich najlepszych decyzji. Miałem piękny apartament i dobrze płatną pracę, więc niczego mi nie brakowało. Na dodatek wszyscy moi znajomi byli blisko mnie i często mogłem się z nimi spotykać a tego mi najbardziej brakowało wcześniej. Ze swojego życia byłem bardzo zadowolony i w końcu miałem wszystko, czego potrzebowałem.