Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Kupno poduszeczki do łóżeczka - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Kupno poduszeczki do łóżeczka

Już wkrótce na świat miało przyjść moje pierwsze dziecko. Byłam właśnie w trakcie przygotowywania dla niego pokoiku i wyprawki. Ponieważ w naszym domu zawsze było dużo zwierząt, chciałam aby dziecko od początku oswajało się z ich widokiem. W związku z tym ponaklejałam na ścianach naklejki ze zwierzątkami. Ostatnio kupowałam pościel do łóżeczka dziecięcego i zauważyłam bardzo ładną poduszkę z motywem zwierzęcym. Muszę przyznać, że natychmiast zdecydowałam się ją zakupić, ponieważ wyglądała wprost zjawiskowo.

Znalazłam poduszeczkę w kształcie buldoga francuskiego

buldog francuski - poduszki do łóżeczkaPoduszka ta przypominała kształtem buldoga francuskiego. Początkowo myślałam, że jest to pluszak, zabawka, ale sprzedawczyni powiedziała mi, że jest to całkiem wygodna poduszka. Muszę przyznać, że pies wyglądał jak prawdziwy, żywy buldog francuski – poduszki do łóżeczka w takim kształcie przeznaczone są dla niemowląt od trzeciego miesiąca życia. Są one prawie płaskie, dlatego nie ma ryzyka, że dziecko w taki sposób wtuli się w poduszeczkę, że nie będzie mogło oddychać. Są one bardzo miękkie i delikatne w dotyku. Z łatwością je można wyprać, a w środku wypełniona jest delikatnym grysikiem, który jest hipoalergiczny i nie wywołuje alergii. Dla mnie najważniejsze jest to, że poduszka była dostępna w bardzo niskiej, przystępnej cenie, a także mogłam ją w ciągu czternastu dni oddać lub wymienić bez podawania przyczyny. Od razu ją zakupiłam. Niedługo mogłam ją wykorzystać w praktyczne i przekonałam się, że faktycznie jest ona bardzo wygodna i praktyczna. Córeczka bardzo chętnie na niej spała. Poduszka była idealnie zarówno do leżenia dziecka na pleckach, jak i na brzuszku. Bardzo mi się spodobało w tej poduszce to, że nie mechaciła się, a jej materiał był praktycznie całkowicie gładki. Dzięki temu produkt ten był bezpieczny nawet dla bardzo małych dzieci. Po wypraniu w pralce nie straciła ona swojej miękkości, a przede wszystkim nie wypaczył się jej kształt. Jestem z niej bardzo zadowolona. Korzystam z niej już od dłuższego czasu.

Ostatnio odwiedziła mnie przyjaciółka, która niedługo miała urodzić swoje dziecko. Bardzo jej się spodobała taka poduszka. Poleciłam ją jej, ponieważ jest ona bardzo wygodna dla dziecka, a także praktyczna dla rodzica. W przyszłości może służyć jako przytulanka dla dziecka, ponieważ nie zawiera ona żadnych elementów, które mogłyby się oderwać poduszki i przy chwili nieuwagi zostać połknięte przez dziecko. Cały produkt jest bowiem uszyty z jednego, kolorowego, barwnego kawałka materiału.