Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Lasery Lightsheer do profesjonalnych gabinetów kosmetycznych - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Lasery Lightsheer do profesjonalnych gabinetów kosmetycznych

Gładkie i pozbawione niechcianego owłosienia ciało jest marzeniem każdej kobiety. Stosowanie wielu technik umożliwiających pozbycie się niechcianych włosów przynosi bardziej lub mniej trwałe skutki. Najczęściej stosowane metody polegające na mechanicznym usuwaniu włosów są krótkotrwałe i nie przynoszą zadowalających rezultatów. Wiążą się również z wieloma skutkami ubocznymi związanymi z wrastaniem włosów, zapaleniem mieszków włosowych, a także pojawieniem się blizn i przebarwień. Ze względu na niską skuteczność wiele gabinetów kosmetycznych odchodzi od tradycyjnych metod woskowania i stosowania depilacji pastami cukrowymi.

Depilacja laserowa w gabinetach kosmetycznych

laser lightsheer do gabinetówCoraz bardziej popularne stają się innowacyjne techniki umożliwiające pozbycie się niechcianego owłosienia. W tym celu wykorzystuje się nowoczesne lasery umożliwiające trwałą i skuteczną depilację. Innowacyjny laser Lightsheer do gabinetów przeznaczony jest do profesjonalnych i nowoczesnych usług depilacji. To także najnowocześniejsze urządzenie. Działanie wiązki światła pozwala wyzwolić energię, która w skuteczny sposób niszczy macierz włosa i skupia swoje działanie na barwniku. Depilacja laserem diodowym jest niezwykle skuteczna i trwała. W trakcie jednej sesji usuwanych jest do 30% owłosienia. Ze względu na różne procesy wzrostu włosów zabieg należy powtórzyć kilkukrotnie w celu usunięcia jak największej ilości włosów. W gabinecie kosmetycznym istnieje możliwość indywidualnego skonfigurowania urządzenia i dopasowania wiązki światła do uwarunkowań genetycznych. Bez względu na kolor i jakość włosa możliwa jest bezpieczna depilacja. Laser oddziałuje nawet na jasne i bardzo delikatne włosy, a także nie wywołuje poparzeń w przypadku ciemniejszej i opalonej skóry. Wykwalifikowany personel w gabinecie umiejętnie dobiera parametry i wykonuje trwały i bezpieczny zabieg w określonej partii ciała. Lasery posiadają wiele różnorodnych głowic umożliwiających dotarcie do bardzo trudnych i wrażliwych miejsc. Działanie lasera nie przenika w tkanki głębsze i skupia się jedynie w obszarze skóry. Lasery Lightsheer stosowane w gabinetach kosmetycznych są jednymi z najlepszych urządzeń laserowych stosowanych w procesach depilacji. Umożliwiają wykonanie bezpiecznego i bardzo efektownego zabiegu. Rezultaty depilacji laserowej przy użyciu Lightsheer utrzymują się przez kilka lat.

Czasami po dłuższym okresie w miejscach depilowanych mogą pojawiać się delikatne i cienkie, prawie niewidoczne włosy, które w chwili depilacji były w fazie uśpienia. Ceny zabiegów są bardzo zróżnicowane i zależą od prestiżu salonu oraz miejsca poddawanego zabiegowi. Bardzo często można skorzystać z wielu promocji polegających na wykupieniu pakietów usług obejmujących kilka partii ciała. W rankingu wszystkich usług depilacji ten zabieg przynosi najlepsze rezultaty, jest bezbolesny, a przy tym niezwykle skuteczny. W salonach przed zabiegiem przeprowadzane są konsultacje i próby laserowe, na których można uzyskać wszelkie informacje dotyczące usługi oraz reakcji organizmu na wiązkę światła.