Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Ławy i stoły do salonu - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Ławy i stoły do salonu

Każdy właściciel dużego domu lub nawet mieszkania na pewno posiada piękną jadalnię lub salon. W jednym z tych dwóch pomieszczeń musimy mieć duży rozkładany stół, przy którym może zasiąść cała rodzina i przyjaciele.Takich stołów lub ław jest bardzo dużo sklepach meblowych. Możemy także zamówić sobie taką ławę rozkładaną pod zamówienie. Wszystko zależy od tego czy potrzebujemy stół lub ławę od ręki czy możemy na nią poczekać nawet kilka lub kilkanaście tygodni.

Piękne ławy z funkcją rozkładania

solidne nowoczesne ławy rozkładaneJeśli potrzebujemy kupić solidną ławę do naszej jadalni lub do salonu to z pewnością możemy zapoznać się z ofertą bardzo wielu sklepów meblowych. W takich sklepach jest różna rozpiętość cenową ponieważ z różnych surowców tworzone są stoły i ławy i krzesła. Oczywiście najlepsze są takie, które się rozkłada a nawet podnosi do góry. Najlepsze surowce to oczywiście drewno. Piękne i solidne nowoczesne ławy rozkładane kosztują nawet 3 tysiące złotych. Oczywiście im większa ława i z wieloma funkcjami ten ta cena będzie wyższa. Jednakże kupując ławę z drewna mamy pewność, że po pierwsze będzie ona solidna, a po drugie posłuży nam na pewno kilka lub kilkanaście lat. Dla wielu z nas najważniejsze jest to, żeby dana Ława lub też stół po prostu był rozkładany. Nie codziennie przecież mamy tylu gości, żeby mieć na stałe rozłożony stół. Bardzo często rozkładanego tylko w różnych okazji np. na święta Bożego Narodzenia lub wielkanocne czy też na poszczególne urodziny członków naszej rodziny. Oczywiście plastyczne ławy kawowe są bardzo niskie.Na szczęście wielu producentów takich ław zadbało o to, by były one podnoszone. Zatem na co dzień Ława kawowa może być niska a tylko przy odpowiedniej okazji możemy ją po prostu podnosić do góry tworząc w ten sposób bardziej stół jadalniany. Najbardziej popularnym kolorem jeśli chodzi o meble do naszych mieszkań jest kolor biały. Jeśli chodzi jednak o stoły lub ławy to zazwyczaj kupujemy je w kolorze jasnego drewna. Taki kolor pasuje do każdego wnętrza nawet takiego najbardziej nowoczesnego i urządzonego stylu glamur.

W wielu sklepach meblowych znajdziemy polecane i godne uwagi stoły, krzesła lub ławy. Te ostatnie kojarzą się ze starą dawnymi ławami, które były w domach naszych babci lub cioci. Nic bardziej mylnego teraz w najnowszych salonach meblowych znajdziemy naprawdę awangardowe i ponadczasowe ławy rozkładane do salonu lub jadalni. Takie ławy wpasują się do każdego typu wnętrz. Nawet najbardziej nowocześnie urządzone salon może zawierać właśnie taką ławę.