Linkedin na co dzień

Linkedin na co dzień

 

Prowadzenie kont w różnych mediach społecznościowych to moja dziedzina, w której czuję się bardzo dobrze. Z jednej strony wiem, że jest kilka kanałów, z których korzysta się najczęściej i przyciągają one znacznie większe zainteresowanie, z drugiej to wlaśnie Linkedin jest bardzo popularny zwłaszcza w b2b, czyli w obszarze skupiającym przedsiębiorców i nawiązywanie relacji.

Media społecznościowe i linkedin

linkedin - konto firmoweMedia społecznościowe dają naprawdę sporo możliwości, więc na pewno muszę codziennie się szkolić w tej dziedzinie, aby móc z powodzeniem spotykać się z zainteresowaniami klientów. Patrząc na przykład na portal LinkedIn można powiedzieć, że sprawdza się on doskonale, ale faktycznie trzeba wziąć pod uwagę to, że musi być on prowadzony trochę inaczej, niż inne media społecznościowe. Różnorodne media społecznościowe mają to do siebie, że można przy ich użyciu docierać do naprawdę różnych klientów. Dzięki temu właśnie nawet najstarsze firmy rodzinne, które nie do końca chcą wchodzić ze swoimi działaniami do Internetu, ale jak tylko widzą, co dają media społecznościowe to od razu faktycznie są zainteresowani paroma miesiącami na próbę. Od razu widać, że jeśli chodzi o media społecznościowe, która firma ma prowadzone działania przy wykorzystaniu specjalistów w tym zakresie. Jeśli chodzi o internet, to na pewno daje on niesamowite możliwości w tym zakresie. W większości przypadków patrząc na Internet, to na pewno trzeba wszystko bardzo dokładnie zaplanować. Jak widzicie linkedin – konto firmowe jest bardzo popularnym rozwiązaniem. Codziennie przeglądajac ciekae różnych profili w mediach społecznościowych napotykam sie na taką sytuację, jakoby właśnie LinkedIn był coraz bardziej popularny. Inne portale i media społecznościowe na pewno odchodzą w cień jeśli chodzi o ten właśnie portal z tego względu, że to właśnie linkedin – konto firmowe daje wiele możliwości w tym zakresie. Można bez problemu zainteresować się pozyskiwaniem pracowników, czy też ciekawych leadów, czyli klientów. Jak widzicie jest mnóstwo możliwości w zakresie prowadzenia konta na LinkedIn, dlatego tym badziej wierzę, że linkedin – konto firmowe przynieść możę sporo korzyści każdemu przedsiębiorcy, który będzie chciał poszerzyć swoje działania w internecie.

Jeśli chodzi o cenę, to za kilkaset złotych miesięcznie zamknięcie się w prowadzeniu tego kanału wraz z budżetem reklamowym, który jest potrzebny. W większości przypadków takie działania są bardzo doceniane przez klientów, którzy jak zobacze dobrze prowadzone kanały to będą zadowoleni.

 

Close Menu