Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Modne ściany w naszym domu - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Modne ściany w naszym domu

Oglądając bardzo popularne programy telewizyjne, w których znana osobistość remontują lub urządzają mieszkania możemy zaobserwować różne tendencje modowe panujące w wyposażeniu i dekorowaniu mieszkania. To właśnie tam możemy czerpać różnego rodzaju również inspiracje. Właśnie w takich programach pokazane są modne kolory ścian, mebli lub też innych dodatków czy dekoracje do mieszkania. Obecnym czasie bardzo popularna stała się ściana wykonana z cegieł.

Najlepsze cegły na ściany

unikatowa stara cegła z rozbiórkiZdecydowanie do zrobienia prze piękne ściany z cegieł musimy mieć dobrej jakości właśnie surowiec jakim jest cegła. Najlepsza będzie unikatowa stara cegła z rozbiórki. Zazwyczaj pochodzą one z rozbiórki ponad stuletnich domów, dzięki czemu wiemy że cegła jest bardzo Wytrzymała. Taka cegła, która jest i pochodzi z rozbiórki przedwojennego domu wykazuje różne właściwości. Po pierwsze wiemy że jest odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne typu mróz oraz nasłonecznienia. Po drugie wiemy że jest Wytrzymała na różne niekorzystne warunki chemiczne. Jednak co najważniejsze taka cegła jest wyjątkowa w swoim wyglądzie. Oznacza to tyle, że nie są to bardzo równe cegły o idealnych kształtach. Jest to zatem jej bardzo dużym atutem, ponieważ im mniej równa taka ściana sobie w tym wygląda ona po prostu bardziej naturalnie. Jeśli mielibyśmy cegły wszystkie o jednakowym kształcie oraz wymiarze to taka ściana Wyglądała po prostu jak przyklejona tapeta. Cena za paczkę takiej cegły pochodzącej z rozbiórki to koszt nawet 200 do 300 zł. Oczywiście w środku jest około 20 szt. cegły. Zatem cała ściana to przynajmniej 10 Paczek. Mimo tego że jest dosyć drogi koszt to najczęściej cegły robimy tylko jedną ścianę więc cały wydatek jakby nie pochłania za dużo naszych pieniędzy. Bardzo często takie ściany z cegieł kasują jednokolorowe jasne pozostałych ściany np. mogą być one w kolorze białym, szarym lub beżowym. Do ścian z cegieł pasją także bardzo minimalistyczne dodatki wręcz stylu skandynawskim czyli o charakterze surowym.

Jeśli chcemy mieć naszym domu bardzo nowoczesny i ponadczasowy styl to powinniśmy w salonie lub w przedpokoju lub nawet w sypialni założyć na ścianie cegły. Lecz nie takie zwykłe, które nie wyglądają na nic. Najlepsze są z reguły bardzo znanych i popularnych firm, które mają akcesoria budowlane właśnie w swojej ofercie. Takie cegły powinny pochodzić z rozbiórki przedwojennych budynków. Tylko wtedy mamy pewność że cegły są bardzo wytrzymałe i odporne na różne niekorzystne działania zewnętrzne.