Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Nadmuchiwany zamek oraz tor przeszkód - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Nadmuchiwany zamek oraz tor przeszkód

Jak co roku, również w tym roku w naszej szkole organizowany będzie festyn. Akurat tak się złożyło, że moje dzieci chodzą do tej samej szkoły, do której ja chodziłam. Pamiętam, więc, te letnie festyny, na których bawiliśmy się z koleżankami i kolegami od samego rana do późnego popołudnia. W festynach tych uczestniczyły całe rodziny, a także przypadkowe osoby, które przyszły miło spędzić czas. Co roku festyny te są coraz bardziej atrakcyjne. Teraz mam okazję brać udział w organizacji jednego z nich. 

Dmuchane atrakcje na festynie

ogromne dmuchane toryFestyny szkolne od lat cieszą się niezmiennie dużą popularnością. Uczestniczą w nich chętnie zarówno dzieci, jak i dorośli. Szkoły dbają o to, żeby na takich wydarzeniach nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych, jak i dla dorosłych. Kiedy byłam mała, uwielbiałam dzień, w który odbywał się festyn szkolny i chociaż w porównaniu do tego, co teraz dzieje się na takich wydarzeniach, kiedyś było naprawdę skromnie, to ja i tak bawiłam się przednio. Z racji tego, że moje dzieci chodzą to tej samej szkoły, do której ja kiedyś chodziłam, postanowiłam w tym roku pomóc w przygotowaniach do festynu. Z racji tego, że mamy o wiele większy budżet od sponsorów, mogliśmy zamówić dodatkowe atrakcji. Są wśród nich ogromne dmuchane tory przeszkód, z których mogą korzystać zarówno dzieci, jak i dorośli. Wynajęliśmy dwa tory o różnym stopniu trudności. Te nadmuchiwane tory to wielka, kolorowa atrakcja dla wszystkich. Dorośli będą mieli okazję znowu poczuć się jak dzieci, a dzieci będą przepełnione ogromną radością, że mogą swobodnie skakać, przewracać i szaleć z koleżankami i kolegami. Oprócz tych dwóch torów przeszkód, przewidujemy jeszcze postawić inną nadmuchiwaną atrakcję. Będzie nią prosty zamek ze zjeżdżalnią, dedykowany najmłodszym. Małe dzieci, bowiem, mogą nie poradzić sobie sprawnościowo na torze przeszkód. ale za to bez większych przeszkód będą mogły wspiąć się na zamek i zjechać po miękkiej zjeżdżalni. Oczywiście wszystkie nadmuchiwane atrakcje będą darmowe. Będzie tylko wyznaczona osoba do pilnowania bezpieczeństwa.

Tegoroczny festyn szkolny będzie pełen niesamowitych atrakcji. Dzieci, ale też dorośli, na pewno ucieszą się z nadmuchiwanych atrakcji, takich jak zamki czy tory przeszkód. W sumie na boisku szkolnym znajdą się aż trzy nadmuchiwane atrakcje, z czego dwie to będą tory przeszkód zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, a trzecim będzie zamek ze zjeżdżalnią dla najmłodszych. Wszystkie dmuchane atrakcje będą darmowe. Jedynym ograniczeniem będzie liczba osób, która będzie mogła przebywać na dmuchany torze jednocześnie.