Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Najlepsze prezenty dla najlepszych przyjaciółek - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Najlepsze prezenty dla najlepszych przyjaciółek

Wielkimi krokami zbliżał się mój wielki dzień, czyli ślub. Od dziecka marzyłam o tym dniu, a teraz zostało już tak niewiele do niego. Nie mogłam się już doczekać. Wszystko było już zapięte na ostatni guzik. Każdy nawet najmniejszy szczegół był dokładnie dopracowany i naprawdę już nic nie mogło się wydarzyć. Teraz nadszedł czas na relaks, a razem z nim za organizację jeszcze jednej ważnej rzeczy związanej ze ślubem. 

Upominki dla przyjaciółek

upominki ze sklepu onlineTą jedną ważną tradycją przedślubną jest oczywiście wieczór panieński. Ostatnio tak rzadko mam czas spotkać się z moimi przyjaciółkami, że bardzo się cieszyłam, że wreszcie będzie okazja i to ze wszystkimi jednocześnie. Z natury jest tak, że to przyjaciółki i świadkowa powinny zorganizować wieczór panieński, ale one dobrze mnie znają i wiedzą, że ja uwielbiam planować, więc postanowiłyśmy, że wspólnie coś sobie wymyślimy na ten wieczór. Poszło nawet bardzo sprawnie, bo postanowiłyśmy, że wynajmiemy sobie mega wielki i wypasiony apartament w jakimś wieżowcu i tam będziemy się bawić. Mi ten pomysł bardzo się podoba, bo impreza z widokiem na całe miasto u naszych stóp, to naprawdę spełnienie moich marzeń. Pomyślałam sobie, że dziewczyny tyle dla mnie robią w związku z tym wieczorem i w ogóle całym ślubem i weselem, że chciałabym im coś podarować. Usiadłam do laptopa i wpisałam hasło – ”upominki ze sklepu online”. Nie miałam czasu chodzić już po sklepach, więc stwierdziłam, że tak będzie lepiej. Znalazłam kilka stron, które naprawdę oferowały mi spore pole do popisu. Przeróżne kubki z napisami, figurki, śmieszne ramki na zdjęcia, fartuszki i dyplomy za przeróżne osiągnięcia. Postanowiłam, że kupię każdej kubek z napisem ”najlepsza przyjaciółka na świecie”, a do tego dla każdej po jednej śmiesznej ramce. Dokupiłam też imprezowe akcesoria do zdjęć i jak zrobimy sobie razem zdjęcia, to każda dostanie odbitkę i będzie mogła włożyć do tej ramki. Taki prezent, a przy okazji pamiątka na całe życie. Mój pomysł wydawał mi się świetny i byłam przekonana, że dziewczynom się również spodoba. 

Kiedy już nadszedł mój wieczór panieński i ja dostałam prezent od dziewczyn, to pomyślałam, że to będzie odpowiedni moment, aby się odwdzięczyć i od razu wręczyłam każdej prezenty ode mnie. Jakie były szczęśliwe z tych upominków. Niby to był taki mało istotny drobiazg, zwykłe kubki, a widziałam po nich, że się wzruszyły. To miłe uczucie czuć się docenionym, a jestem bardzo wdzięczna, że mam wokół siebie takie przyjaciółki. Dzięi nim ten wieczór był wyjątkowy.