Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Najprostsze i skromne zaproszenia - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Najprostsze i skromne zaproszenia

Zaproszenie ślubne, kolejny punkt do odhaczenia przy organizacji ślubu. Nie raz jest to prawdziwa zmora wśród innych obowiązków. Ciężko wybrać, trzeba ręcznie adresować i często jeszcze wypełniać w środku. Otrzymałam w życiu kilkadziesiąt zaproszeń ślubnych, i powiem szczerze, nie wszystkie powalały swoim wyglądem. W jednym pamiętam był nawet błąd ortograficzny. To już było żenujące. Zupełnie nie mam pojęcia jakim cudem przez drukarnię może przejść zaproszenie z błędem ortograficznym.

Twórca idealnych zaproszeń ślubnych

proste i oryginalne zaproszenia ślubneSytuacja nie do pomyślenia, a jednak. Może się zdarzyć wszystko. Nawet drukarnie trzeba pilnować. Moi znajomi, przy okazji ślubu, mieli niezłe wyzwanie przy wymyślaniu wzorów zaproszeń. Mam liczne grono przyjaciół, dlatego wymyśliliśmy sobie takie wyzwanie. Nie wypada wspominać o co się założyliśmy, ale mogę śmiało powiedzieć, że było o co walczyć. ja osobiście, nie miałam możliwości wymyślać własnego zaproszenia, ale organizowałam takie dla swojej przyjaciółki. Miało być prosto, więc wykorzystałam zwykła białą kartkę i kopertę. Jeszcze nie wiemy, kto wygrał. Dowiemy się pewnie za parę ładnych lat. Ale zaproszenia są zbierane, przechowywane, i czekają na finał w bezpiecznym miejscu. Proste i oryginalne zaproszenia ślubne można również zamówić prosto z drukarni. Nie wszystkie, owszem, ale posiadają własnych projektantów różnych zaproszeń i podobnych rzeczy. Można skorzystać z ich oferty, jeżeli ktoś nie ma zupełnie czasu na projektowanie własnych kartek. Jest to wygodne, zgodzę się. Jednak mi się wydaje, ze nie ma sensu pozbawiać się takiej przyjemności. Wystarczy tylko zorganizować wszystko tak, żeby mieć czas. Przyjęło się,że zaproszenia ślubne są drukowane zawsze na jasnym papierze. Rzadko kiedy są wykorzystywane ciemniejsze akcenty kolorystyczne. Zawsze to krytykowałam, ponieważ uważałam, że na ciemniejszym tle zaproszenia się lepiej, i bardziej oryginalnie prezentują. Wystarczy wyszukać w internecie i samemu zobaczyć. Dla przykładu: bordowa koperta, a w niej białe zaproszenie.

Bądź na odwrót. Uwielbiam kontrasty, dlatego wykorzystuję je często na co dzień. Wracając do zaproszeń, które otrzymywałam w przeszłości. Były różne, kolorowe, czarno białe, miały różne kształty. Serio, kreatywność pod tym kątem potrafi być zadziwiająca. Poprzeczka z roku na rok była coraz wyżej, i coraz trudniej było wymyślić coś oryginalnego. A zaproszenie ślubne to nie byle jaka rzecz. Nie ma teoretycznie, drugiej szansy, aby takie zaproszenie stworzyć. A do końca życia może być wspaniałą pamiątką.