Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Naprawa mikrofalówki w domu klienta - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Naprawa mikrofalówki w domu klienta

Przez kilkanaście lat pracowałem jako serwisant i zajmowałem się naprawami różnych sprzętów. W firmie jednak zaszły spore zmiany, które również miały spory wpływ na wysokość moich zarobków. Miałem zaciągnięty kredyt hipoteczny na mieszkanie i nie mogłem zarabiać mniej. Postanowiłem więc poprawić swoją sytuację materialną i zainwestowałem we własną działalność jednoosobową. Z moim doświadczeniem byłem pewny sukcesu.

Oferowanie napraw sprzętu u klienta w domu

naprawy sprzętu agd z dojazdem olsztynZ założeniem własnej firmy nie było żadnego problemu, bo znałem się na takich sprawach. Co więcej, dostałem nawet dofinansowanie z urzędu pracy na zakup niezbędnego sprzętu do pracy. Czułem się docenionym obywatelem, bo z własnej kieszeni nie miałbym pieniędzy na zakup sprzętu, który wcale nie był taki tani. Oferować zacząłem naprawy sprzętu agd z dojazdem olsztyn był dużym miastem i liczyłem na dużo zleceń. Takich firm jak moja było niewiele na rynku i tym bardziej przekonany byłem, że wszystko mi się uda. Moim pierwszym klientem był starszy pan, który zadzwonił z prośbą o pomoc. Zepsuła mu się mikrofalówka i nie miał pojęcia co się zadziało. Zajmowałem się naprawami wszelkiego sprzętu i miałem już podejrzenie co mogło się zadziać. Kiedy dojechałem do klienta na miejsce to sprawdziłem od razu jego sprzęt. W mikrofalówce nie działały przyciski i klient wcale nie mógł korzystać z tego urządzenia. Po sprawdzeniu mikrofalówki stwierdziłem, że została starta warstwa przewodząca i już wiedziałem, że klawiaturę musiałem wymienić na nową. Nie posiadałem przy sobie części zamiennych i umówiłem się z klientem na następny dzień. W hurtowni kupiłem klawiaturę i następnego dnia mikrofalówka działała już jak należy. Klient był mi wdzięczny za szybką pomoc i obiecał polecać moje usługi swoim znajomym. Na naprawach sprzętu agd to ja się świetnie znałem i wiedziałem, że nie było usterki, z którą nie byłbym w stanie się rozprawić. Na brak klientów nie narzekałem, gdyż co chwilę ktoś miał coś do naprawienia i kontaktował się w tej sprawie ze mną. Nawet nie inwestowałem w reklamę a i tak o moich usługach było głośno w całym mieście.

Osiągałem odpowiednie zarobki i dzięki temu nie musiałem się martwić o spłatę kredytu hipotecznego. W gruncie rzeczy, to dzięki założeniu własnej firmy znacznie poprawiłem swoją sytuację materialną. Byłem docenianym specjalistą w kwestii napraw i klienci szybko się o tym przekonali. Naprawiałem każdy sprzęt bardzo uważnie i dzięki temu nigdy żaden z moich klientów nie składał u mnie reklamacji.