Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Naścienna tablica suchościeralna 120x90 - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Naścienna tablica suchościeralna 120×90

Organizacja naszego rodzinnego życia jest dla mnie bardzo ważna. Z reguły wiem, że jak sama czegoś nie zaplanuje, albo nie dopilnuje to po prostu się nie wydarzy. Mają w domu ciągle zapracowanego męża i nastoletnie dzieci muszę na co dzień wykazywać nie lada cierpliwością. No ale w końcu na kimś musi się opierać fundament rodziny. Właściwie to ta rola nie jest taka zła, wystarczy tylko opracować dobrą strategie.

Tablica z ważnymi zapiskami

tablica suchościeralna 120x90Jako że ja też mam czasem prawo o czymś zapomnieć, albo przeoczyć ważny fakt już dawno wprowadziłam w życie naszej rodzinny kalendarz. Zapisujemy tam ważne daty, wizyty u lekarza, czy zaplanowane wyjścia. Całkiem nieźle się to u nas sprawdza i z reguły każdy pilnuje, żeby wpisać konkretne rzeczy. Od jakiegoś czasu zauważyłam, że pojawiają się tam też jakieś notatki. Jednak z braku miejsca na zapiski przeważnie były niewyraźne, pisane gdzieś po bokach i finalnie i tak nikt z nas nie wiedział o czym są. Postanowiłam wtedy, że zorganizuje nam takie miejsce, gdzie będzie specjalna przestrzeń wyznaczona na zapiski i wiadomości. Posłużyła mi do tego naścienna tablica suchościeralna 120×90. Ten praktyczny sprzęt nie zajmuje dużo miejsca i przy tym zawiera go wystarczająco, aby każdy z nas mógł coś zanotować. Napisy wykonuje się przy użyciu specjalnych markerów. Są one dostępne w wielu kolorach. A przedawnione sprawy zmazuje gąbką dołączoną do tablicy, która zawsze jest pod ręką umocowana do tablicy.  Przy tym przede wszystkim nic się nie brudzi ani nie gubi. Wszystko mamy w jednym miejscu na widoku wszystkich. A muszę przyznać, że zostawiamy tam najróżniejsze wiadomości. Od jakiś wytycznych domowych, po listę zakupów, czy zabawnych rysunków na poprawę nastroju. Na naszej tablicy nigdy nie jest nudno. To też uzmysłowiło mi jak kreatywna potrafi być nasza rodzina. A przede wszystkim usprawniło komunikację w domu. Nie jest tajemnicą, że podczas pracującego tygodnia nie mamy dla siebie zbyt wiele czasu. Czasem jest tak, że jemy wspólnie tylko kolację i nie mamy czasu obgadać bieżących spraw. Tablica sprawia wrażenie jakbyśmy mieli więcej tego czasu dla siebie.

Dbanie o organizacje naszego rodzinnego życia to teraz nie tylko moja zasługa. Poniekąd każdy się do tego częściowo przyczynia. Naścienna tablica suchościeralna 120×90 pomaga nam komunikować się nawet wtedy, gdy nie bardzo mamy na to czas. W czasach telefonów i Internetu cieszę się, że my jednak zostawiamy sobie tradycyjne, pisane odręcznie notki. Pomimo różnic tworzymy zgraną rodzinę i mam nadzieję, że tak będzie już zawsze.